Vedalaşma programına; CHP İlçe Başkanı İsmail Uzun, Malkara Belediye Başkan yardımcıları Hüseyin Vasfi Güner, Ersin Kaçar, İsmail Akkaya, Belediye Meclis üyeleri Recai Örs, Bahadır Uysal ve Malkara Belediyesi personeli katıldı.
Vedalaşma programında Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Ersin Kaçar, görev süresi içerisinde ilçeye yaptıkları hizmetlerden dolayı Malkara Belediye personellerine teşekkür ederek, hayatlarında başarılar diledi.

Malkara Belediyesinin gelir giderleri denetlenecek Malkara Belediyesinin gelir giderleri denetlenecek

Belediye Başkanı Ulaş ise şu ifadeleri kullandı:
 “30 Mart 2014’de yapılan yerel seçimler sonucunda seçildiğim Malkara Belediye Başkanlığı görev sürem boyunca omuz omuza mesai mefhumu gözetmeden birlikte mesai yaptığımız emekleriyle ve alın teriyle şehrimizin kalkınması için önemli rol oynayan personellerimiz vedalaşıyoruz. İlçemizin çehresini değiştirmek için işimizi özen göstererek yapmaya gayret ettiğimiz personellerimize emekleri için teşekkür ediyor, ailelerinle beraber sağlıklı ve mutlu ömürler diliyorum. Benden yana hakkım var ise helal olsun. Hepinizden Allah razı olsun.
Malkara’mızın çehresinin değişmesinde sizlerin emeği çok fazla bundan sonraki süreçte de ilçemiz için gayretinizle çok daha güzel işler yapacağınıza inanıyorum.

Kaynak: Haber Merkezi