Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Candan Yüceer, Malkara ilçesinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.
Malkara temasları çerçevesinde TESKİ İlçe Şube Müdürlüğü, Malkara Otobüs Terminali, Malkara Kültür Merkezi ve Çok Amaçlı Salon, Malkara Çavuşköy Et Kombina Tesisi ve yapımı devam eden itfaiye binasını ziyaret eden Candan Yüceer, Büyükşehir Belediyesinin  Malkara ilçesinde gerçekleştirdiği çalışmalar, tesislerin faaliyetleri ve devam eden projeler ile ilgili incelemelerde bulundu ve Genel Sekreter Vekili ve Etüt ve Projeler Dairesi Başkanı Yüksel Özdal'dan bilgi aldı.

Yüceer, Tekirdağ’ın 11 ilçesinde büyükşehrin etkisinin ve gücünün çok daha fazla hissedileceğinin altını çizdi.
 
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak daha yaşanabilir bir Tekirdağ hedefi ile yola çıktıklarını dile getiren Yüceer, şunları kaydetti:
“Yeni dönemde hizmet ve yatırım kapasitemizi arttıracağız. Tekirdağ’a kadın eli değecek ve her şey çok daha güzel olacak. Bu süreçte bir yandan yeni dönem projelerin planlamasını yaparken diğer taraftan da önceki dönemde yapılmış olan tesis ve yatırımların işlerliğini artırmak, devam eden projelerin de yapım çalışmalarını hızlandırmak için gerekli adımları atıyoruz. Bugün Malkara ilçemizde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunduk. Tesislerimizi gezdik, inceledik, faaliyetler konusunda bilgi aldık. Çalışmaların hızlandırılması ve tesislerin işleyişinin artırılması için gerekli talimatları verdik.
Herkesin, her kesimin ihtiyaçlarına duyarlı bir belediyecilik anlayışı ile hareket edeceğiz. Yaşamın her alanında her evresinde tüm hemşerilerimiz Candan Başkanlarını yanında görecekler demiştik, bunun gereğini de yapıyoruz. Sahadayız. Aktif olarak çalışıyoruz. Tekirdağ’a layık olacağız. Halkımızın bize verdiği desteğe, gösterdikleri güvene layık olmak için var gücümüzle çalışacağız.”

“Yaratıcı” dolandırıcılar yakalandı “Yaratıcı” dolandırıcılar yakalandı

“MUTLU TEKİRDAĞ İNŞA EDECEĞİZ”
“Mutlu, üreten, ürettiğinden kazanan, hak ettiğini alan bir Tekirdağ inşa etmek için planlamalarımızı yapıyoruz. Tekirdağ’da Candan Belediyeciliği hayata geçirirken Tekirdağ gibi Candan olacağız. Bu yolda umudumuz, sevgimiz ve Tekirdağ aşkımız her zaman bizlere rehber olacak. Bugün Malkara’daydık yarın hemşehrilerimiz başka bir ilçemizde Candan Başkanlarını görecekler. Her yaştan hemşehrimizin huzurla ve sağlıkla yaşam süreceği bir Tekirdağ için sahadayız. Durmak yok çalışmaya devam”

Kaynak: Haber Merkezi