Çobanlar sertifikalarını aldı Çobanlar sertifikalarını aldı

Malkara Belediye Meclisi, Belediye Başkan Vekili Birsen Karataş başkanlığında toplandı.
Aralık Ayı Meclis Toplantısı, Cumhuriyet’in kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitler adına saygı duruşu, açılış konuşması, yoklama ve meclis gündem maddelerinin okunması ile başladı.
Gündemin 1. maddesinde yer alan Gökçeşme Trafo hakkındaki İmar Komisyon raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Gündemin 2. maddesinde yer alan dolu kadro derece değişikliği hakkındaki Plan ve Bütçe Komisyon raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.
Gündemin 3. maddesinde yer alan Park ve Bahçeler Müdürlüğünün park isim değişikliği hakkındaki yazısı görüşülerek İç İşleri Komisyonuna oy birliği ile havale edildi.
Yapılan ara komisyonun ardından İç İşleri Komisyon raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Gündemin 4. maddesinde yer alan Emlak ve İstimlak Müdürlüğünün Taşınmaz Tahsisi hakkındaki yazısı görüşülerek Plan ve Bütçe Komisyonuna oy birliği ile havale edildi.
Yapılan ara komisyonun ardından Plan ve Bütçe Komisyonu raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Gündemin 5. maddesinde yer alan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün Boş - Dolu Kadro Değişikliği hakkındaki yazısı görüşülerek Plan ve Bütçe Komisyonuna oy birliği ile havale edildi.
Yapılan ara komisyonun ardından Plan ve Bütçe Komisyonu raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Gündemin 6. maddesinde yer alan İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün İbadet Alanı Plan Notu Değişikliği hakkındaki yazısı görüşülerek İmar Komisyonuna oy birliği ile havale edildi. Yapılan ara komisyonun ardından İmar Komisyon raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Kaynak: İlkay Danacılar