CHP'Lİ Bozkurter, ikamet adresine yönelik söylemlere cevap verdi CHP'Lİ Bozkurter, ikamet adresine yönelik söylemlere cevap verdi

Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi öğrencileri, bilimin ve teknolojinin önemine dikkati çekmek ve gençleri bu alanlara teşvik amacıyla Bilim ve Teknoloji Haftası'nı kutladı. Belediye hizmet binasında gerçekleştirilen etkinlikte, öğrenciler bilimsel deneylerini sunarken, aynı zamanda teknolojinin gelişimi ve kullanımı hakkında farkındalık oluşturdu.

TEKNOLOJİNİN FAYDALARINI ÖĞRENDİLER
Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata’nın açılışını gerçekleştirdiği sergiye Gençlik Merkezi öğretmenleri ve veliler katıldı. Öğrenciler, farklı bilimsel konseptleri keşfetme ve teknolojinin günlük yaşamda nasıl kullanılabileceği konusunda pratik bilgiler edinme fırsatı buldu.
Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, yaptığı açıklamada, etkinliklerin gençlerin bilimsel düşünme becerilerini ve teknolojiyle ilgili yeteneklerini geliştirmeye yönelik olduğunu belirtti. 
Bu tür etkinliklerin gençlerin gelecekteki kariyerlerini şekillendirmelerine yardımcı olabileceğini ve toplumda bilim ve teknolojiye olan ilgiyi artırabileceğini vurgulayan Ata, şunları kaydetti:
 ‘’Bilim ve Teknoloji Haftası etkinliklerini, Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi'nin gençlere sunduğu fırsatlardan sadece biri olarak görülüyor. Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi, gençlerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunurken, aynı zamanda toplumlarına faydalı bireyler olarak yetişmelerine yardımcı oluyor. ‘’

Kaynak: Haber Merkezi