Polislerle birlikte film izlediler Polislerle birlikte film izlediler

Saray Belediyesinin “Sömestr Şenliği” kapsamında “Yetenek Sirkiniz, Cambaz Mithat” sirk gösterisi Saray Atatürk Kültür Merkezi’nde üç seans halinde gerçekleştirildi. 
Yetenek Sizsiniz programıyla ünlenen Cambaz Mithat, birbirinden şaşırtıcı şovlarıyla ailelere ve çocuklara unutulmaz bir gün yaşattı.
Cambaz Mithat tarafından gerçekleştirilen sihirbazlık, akrobasi hareketleri ve denge şovlarının yanı sıra piton yılanının yer aldığı gösterileri heyecanla takip eden çocuklar unutulmaz anlar yaşadı. Üç seansı da tıklım tıklım dolduran aileler ve çocuklar ateş şov, jonglör, tek teker bisiklet, yılan şov gösterileri sırasında şaşkınlıklarını gizleyemedi.
Birbirinden sürpriz şovlarıyla Saraylılara heyecanlı anlar yaşatan Cambaz Mithat, küçük seyircilerini “Burada gördüklerinizi asla evde denemeye kalkmayınız” diyerek uyarmayı da ihmal etmedi.
Gösteri sonunda sahneye gelen Saray Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Arif Naci Öngören, Cambaz Mithat’a teşekkür ederek, özel olarak tasarlanan Atatürk portresi hediye etti.

Kaynak: Özge Ebecek