Vali Soytürk ve eşi Nurdan Soytürk, 16 Ekim 2001’de Tokat ili Armutlu Kadı Vakfı Köyü'nde teröristler tarafından pusuya düşürülerek şehit edilen TSK personeli Servet Güzelsoy'un ailesini ziyaret etti.
Vali Soytürk ve eşi Nurdan Soytürk, şehit ailesi ile bir süre sohbet ederek hal ve hatırlarını sordu. Ramazan Bayramlarını kutlayarak gönüllerini aldılar. Kur'an-ı Kerim okunması ve dua edilmesinin ardından ziyaret sona erdi.

HASTANEYE BAYRAM ZİYARETİ
Vali Soytürk, Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi'ni ziyaret etti.
Görevi başında bulunan personelin, yeni doğum yapan bir annenin ve tedavi gören vatandaşların bayramını kutladı.
Vali Soytürk'e ziyaretleri sırasında İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Cengiz Kalkan, Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Lütfü Çağatay Onar eşlik etti.

GÜVENLİK GÜÇLERİNİN BAYRAMANI KUTLADI
Vali Soytürk, Ramazan Bayramı dolayısıyla Malkara Yolu ve Beyazköy uygulama noktalarını ziyaret ederek görevi başında bulunan polis ve jandarmalarla bayramlaştı.
Vali Soytürk, görevli personelin bayramını kutlayarak görevlerinde başarılar diledi.

Süleymanpaşa ilçesinde bir kahvehaneyi ziyaret ederek burada bulunan vatandaşlarla bayramlaşan Soytürk, vatandaslarla bir süre sohbet ederek hal ve hatırlarını sordu.

Soytürk ve eşi Nurdan Soytürk, Ramazan Bayramı münasebetiyle, 19 Eylül 1993 tarihinde Diyarbakır'da teröristlerin açtığı ateş sonucu şehit olan TSK personeli Şenol Kartal'ın ailesini ziyaret etti.
Vali Soytürk ve eşi Nurdan Soytürk, şehit ailesi ile bir süre sohbet ederek hal ve hatırlarını sordu. Ramazan Bayramlarını kutlayarak gönüllerini aldılar. Kur'an-ı Kerim okunması ve dua edilmesinin ardından ziyaret sona erdi.
Vali Recep Soytürk, Ramazan Bayramı münasebetiyle İl Jandarma Komutanlığnı ziyaret etti.
İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ahmet Çetin tarafından karşılanan Vali Soytürk, İl Jandarma Komutanı Çetin ve İl Jandarma Komutanlığı personelinin bayramını kutladı.

Ozan Varan başkan adaylığını açıkladı Ozan Varan başkan adaylığını açıkladı

SÜLEYMANPAŞA SAHİL BOT KOMUTANLIĞINA ZİYARET
Vali Recep Soytürk, TBMM 29. Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Tekirdağ milletvekilleri Mestan Özcan, Çiğdem Koncagül, Tekirdağ eski Milletvekili Mustafa Yel ve protokol üyeleri, Ramazan Bayramı münasebetiyle Süleymanpaşa Sahil Bot Komutanlığını ziyaret etti.
Süleymanpaşa Sahil Bot Komutanı Rıdvan Ateş ve Sahil Güvenlik Komutanlığı personeli tarafından karşılanan Vali Soytürk ve protokol üyeleri, Bot Komutanı Rıdvan Ateş ve Sahil Güvenlik Komutanlığı personelinin Ramazan Bayramı'nı kutlayarak iyi bir bayram geçirmelerini temenni etti.

Kaynak: Haber Merkezi