Belediye bahçesinde bayramlaşma
programı düzenlendi. Programa Saray Belediye Başkanı Abdül Taşyasan, Belediye Başkan yardımcıları Sertaç Akgül, Özgür Cari, CHP Saray İlçe Başkanı Erol Gürler ve yönetimi, Saray Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Özen, Saray Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Murat Ertekin, Atatürkçü Düşünce Derneği Saray Şube Başkanı Ertan Beyaz ve yönetimi, muhtarlar, siyasi parti ve STK temsilcileri, belediye personeli ve vatandaşlar katıldı.

Belediye personeli ve halkla bayramlaşan Saray Belediye Başkanı Abdül Taşyasan, ilçenin eski günlerine, birleştirici, kaynaştırıcı günlerine kavuşacağını söyledi. 

Vali Soytürk dert dinledi Vali Soytürk dert dinledi

Taşyasan, şunları kaydetti:
“İçim kıpır kıpır. Muhtarlarımız, STK temsilcilerimiz burada, halk burada, sokak burada. Ramazan Bayramımız mübarek olsun. Ben bayramlarda yurttaşlarımızın, Saraylı hemşehrilerimizin birbirileriyle kucaklaşmasını istiyorum. Masa başında protokol olduğu zaman bayramın havasını tam olarak hissedemiyorduk, manevi duygularımız eksik kalıyordu. İnşallah Kurban Bayramı’nda daha güzel, daha kalabalık birliktelik içerisinde olacağız. Dediğimiz gibi biz ortak akılla, hep beraber yönetmek istiyoruz Saray’ı. Bugün de bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. İyi ki varsınız iyi ki buradasınız.”

Kaynak: Haber Merkezi