E-Belediyecilik anlamında önemli adımlar atan Keşan Belediyesi, bir çalışmayı daha hayata geçirmek için düğmeye bastı.
Akıllı vezne sistemleriyle vatandaşlar, belediye hizmet binasına veya hizmet şubelerine gitmeden, veznelerde gerçekleştirdikleri tüm ödeme işlemlerini gerçekleştirebilecek ve akıllı su sayaçlarına su yüklemesi yapabilecek.
Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, akıllı vezne sistemiyle su yüklemesi, su faturası ve emlak vergisi gibi borçlarını kolayca ödenebileceğini söyledi. 

“Midas’ın Kulakları” Keşan’da sahnelenecek “Midas’ın Kulakları” Keşan’da sahnelenecek

İHALE SÜRECİ DEVAM EDİYOR
Helvacıoğlu, şunları kaydetti:
 “İhale hazırlıklarımız devam ediyor. Çok yakın zamanda akıllı vezne sistemlerimiz ilçemizin 3 noktasında vatandaşımızın hizmetinde olacak. Çağın gereğine uygun olan akıllı vezne sistemleri kartlı su sayaçlarına 7 gün 24 saat su yüklemesini, su faturası ve emlak vergisi borçların ödemesini kolaylaştıracak. Yani veznelerimizde yapılan tüm işlemler akıllı vezne sistemlerinde de yapılabilecek.
Hemşehrilerimiz, sicil numarası veya abone numaralarını kullanarak bu ödeme noktasından faydalanabilecek. Ödeme işlemleri kredi ve banka kartı kullanılarak hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilecek. Teknolojin tüm imkanlarını kullanmaya devam edeceğiz. Hizmet vatandaşımızın ayağına götürüyoruz.”

Kaynak: Haber Merkezi