Özel öğrencilerin ürünleri sergilendi Özel öğrencilerin ürünleri sergilendi

Emlak Vergisi Bildirimi Hizmeti ve Emlak Vergisi Bildirim Sureti(Rayiç Bedel) Belgesi Sorgulama hizmeti ile Kapaklı Belediyesi’nin e-Devlet kapısındaki hizmet sayısı dokuza çıktı.
Trakya’da E-Belediye Bilgi Sistemi’ni kullanmaya başlayan ilk belediyelerden olan Kapaklı Belediyesi, kamu hizmetlerini en kolay ve etkin yoldan, kaliteli, hızlı, kesintisiz, güvenli ve düşük maliyetli bir şekilde elektronik ortamdan ulaştırılan ve kamu hizmetlerine tek bir noktadan erişim imkanı sağlayan e-Devlet Kapısına iki yeni hizmet daha ekleyerek hizmet sayısını dokuza çıkardı.

EMLAK VERGİSİ BİLDİRİMİ HİZMETİ
Yeni eklenen Emlak Vergisi Bildirimi hizmeti ile vatandaşlar Kapaklı sınırları içerisinde kendi adına edindikleri taşınmazlara ait Emlak Vergi Bildirimlerini belediyeye gelmeden e-Devlet Kapısı üzerinden verebilecek.
Emlak Vergisi Bildirim Sureti (Rayiç Bedel) Belgesi Sorgulama hizmeti ile vatandaşlar, tapu müdürlükleri, noterler, elektrik, su ve doğalgaz idareleri, vergi daireleri, sosyal yardımlaşma kurumları ve diğer kurumlara verilmek üzere Emlak Vergisi Bildirim Sureti (Rayiç Bedel) Belgesini karekod ve barkotlu olarak belediyeye gelmeden e-Devlet Kapısı üzerinden alabilecek.

Kaynak: Haber Merkezi