Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Belediye Başkan Yardımcısı Levent Yıldırım, Fen İşleri Müdür Vekili Mustafa Kanburoğlu ile belediyenin devam eden sıcak asfalt ve üst yapı çalışmalarını inceledi. 
Akay, “Sıcak asfalt çalışmalarımız kapsamında Bağlık Mahallemizde bulunan Sögütlü Sokak’ta yaklaşık 1300 metrekarelik bir alanı sıcak asfalt ile kapladık” dedi.

zZYkEMYOnrOTWrE

9RyQvSONGafpUNK

DÜĞÜN SALONLARI TAMAMLANIYOR
Yaz başında temeli atılan Kızılpınar ve Yıldırım Beyazıt mahallelerindeki düğün salonlarının inşaatlarının devam ettiğini aktaran Akay, “Her iki düğün salonumuzun inşaatları devam ediyor. Kaba inşaatları tamamlanmak üzere olan düğün salonlarımızı 2024 yılının ilk çeyreğinde tamamlayarak vatandaşlarımızın kullanımına açacağız” ifadelerini kullandı.

GENÇLER VE ÇOCUKLAR İÇİN KULLANILACAK

Kumsal’ın hedefi Dünya Şampiyonası Kumsal’ın hedefi Dünya Şampiyonası

Akay, uzun yıllardır atıl durumda bulunan ve 1990’lı yıllarda Veliköy Belediye Hizmet Binası olarak tasarlanan binayı gençlere ve çocuklara hizmet vermeye yönelik bir alan haline dönüştürmek için başlatılan tadilat çalışmalarında sona yaklaştıklarını anlatarak,  “Kısa sürede tadilat çalışmalarımızı tamamlayarak atıl durumda yıllarca bekleyen binayı içerisinde etüt salonları, atölye alanları ve çocuk akademisi olarak Veliköy’deki gençlerimizin ve çocuklarımızın hizmetine açacağız” diye konuştu. 

yJOC9uboWSGBjur

DEKORATİF AYDINLATMA YAPILIYOR
Akay, Kızılpınar Atatürk Mahallesi’nde bulunan İstiklal Caddesi’nde dekoratif aydınlatma çalışmalarına da başlandığını ifade etti. 
İstiklal Cadde’sindeki çalışmaların tamamlanmasının ardından Kızılpınar Hürriyet ve Kemalpaşa caddeleri ile Veliköy Vatan Caddesi ve Lise Bulvarı’nda da dekoratif aydınlatma çalışması gerçekleştireceklerini belirten Akay, çalışmaların tüm hızıyla süreceğini kaydetti.

Kaynak: Özge Ebecek