Jandarmanın gösterisi nefes kesti Jandarmanın gösterisi nefes kesti

CHP’den Süleymanpaşa’ya Belediye Başkanlığı için en çok dikkat çeken ve takdir gören isimlerden Mehmet Sabri Yüce, 2 Aralık Cumartesi günü parti üyelerine vereceği kahvaltı ile yönetim şeklindeki samimiyetini de ortaya koymuş oldu.
Aday adayı olduğu ilk günden itibaren ‘birlikte yönetim’ vurgusu yapan Yüce, bu kahvaltıda da üyelerin fikirlerini alacak. Kendi projelerini de anlatacak olan Süleymanpaşa Belediye Başkan A. Adayı Mehmet Sabri Yüce, üyelerden alacağı fikirler ile ortaya koyduğu projelerin daha da olgunlaşacağını düşündüğünü ifade etti.
Mehmet Sabri Yüce, şu değerlendirmelerde bulundu:
“Aday adayı olduğum ilk günden itibaren ziyaret ettiğim her yerde projeleri ve kent yönetimini konuşuyoruz. Bu süreçte birçok üyemize temas etmiş olduk. Kentte yaşayan tüm dinamiklerin görüşlerini alıyoruz. Ekibimle birlikte oluşturduğum projelerin yanı sıra gelen önerileri de dikkate alarak projelerimizi olgunlaştırıyoruz. Cumartesi günü üyelerimiz ile buluşacağız. Daha yakından sohbet etme ve fikirlerini alma imkanım olacak. Atacağımız her adım bu kentin bir adım daha gelişebilmesi için olacak. Bu nedenle herkesin fikirlerine büyük önem veriyorum.” 
Cumartesi günü DES Otel’de CHP Süleymanpaşa İlçe üyelerine verilecek kahvaltı saat 10.00’da başlayacak. Kahvaltıya Süleymanpaşa’da faaliyet gösteren tüm basın mensupları da davet edildi.

Kaynak: Özge Ebecek