Çerkezköy Belediyesi tarafından bu yıl ücretsiz olarak dördüncüsü gerçekleştirilecek “Yetişkin Kış Spor Kursları” için kayıtlar 2 Ekim Pazartesi günü başladı. Kurslara katılmak isteyen vatandaşlar 5 Ekim Perşembe günü mesai bitimine kadar Çerkezköy Belediyesi İletişim Merkezi Başvuru Masası’na kayıtlarını yaptırabilecek. 

Çerkezköy Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen Yetişkin Kış Spor Kursları 10 farklı branşta gerçekleştirilecek. Yetişkin Kış Spor Kursları için kayıtların 2 Ekim Pazartesi günü başladığını belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “pilates, yoga, Almanca (A1), İngilizce (A1), işaret dili, modern dans, karma dövüş, halk dansları, Latin dansları ve zumba branşlarında düzenleyeceğimiz Yetişkin Kış Spor Kurslarımıza müracaat etmek isteyen vatandaşlarımız kimlik fotokopileri ile Çerkezköy Belediyesi İletişim Merkezi Başvuru Masası’na müracaat edebilirler” dedi.

Yetişkin Kış Spor Kurslarının ücretsiz olduğunu aktaran Akay, “Kurslarımız kontenjan ile sınırlı olacaktır. İsteyen 18 yaş ve üzeri tüm vatandaşlarımız kurslarımızdan faydalanabilirler. Başvuru süresi 4 Ekim Perşembe günü mesai saati bitiminde sona erecektir. Kış Spor Kurslarımız 9 Ekim Pazartesi günü başlayacak ve 30 Aralık Cumartesi günü tamamlanacaktır” diye konuştu.

Editör: Trakya Gazetesi