Yontar’dan Şehir Hastanesine doktor talebi Yontar’dan Şehir Hastanesine doktor talebi


Dr. Tekin Yenigün, bir gazete sahibinin kendisi hakkında yaptığı değerlendirmeler üzerine, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. 
Yenigün, aday adaylığı sürecinde partisinin ve Tekirdağlı hemşehrilerinin büyük bir ciddiyet ve vakarla kendisini desteklediklerini gördüğünü ifade etti. 
“Zaten benim adaylığım takdir ve tezahürat beklentisi için gerçekleşmediğinden böyle bir algıya düşmeyi doğru bulmuyorum” diyen Yenigün, şunları kaydetti:
“Önemli olan hizmet yarışında ben de varım diyebilmektir. Bize düşen budur. Gerisi yüce Allah'ın takdirine kalmıştır. Biz, bize düşeni, bize yakışan bir şekilde yaptık. Bunu yaparken de başta İl Başkanımız Sayın Av. Ali Gümüş olmak üzere partili partisiz tüm dostlarımızdan, basınımızdan ve sivil toplum kuruluşlarımızdan çok güzel teşvik ve takdir aldık. Ankara’da TBMM’ye ve Genel Merkezimize yaptığımız ziyaretlerde de hem sayın vekillerimizden hem de Genel Merkez yetkililerimizden çok sıcak ve yakın ilgi gördük. Bu vesile ile hepsine bir kez daha teşekkür ediyorum. Bizim için aday gösterilsek de gösterilmesek de birdir. Duruşumuz değişmez. Milletimiz memleketimiz için önümüze ne konmuşsa onu en iyi şekilde yapmaya devam ederiz. Allah hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip etsin.”

Kaynak: İlkay Danacılar