Sertifikalar, Belediye Başkan Yardımcısı Ersin Kaçar tarafından Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle katılımcılara verildi.

Vali Soytürk’ten Tekirdağlı firmalara ziyaret Vali Soytürk’ten Tekirdağlı firmalara ziyaret

Yaz Spor Okulları Kurs Bitirme Sertifika Töreni’ne Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Nazif Balcı, kurslara katılan kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitler için saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından konuşma yapan Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Ersin Kaçar; “Malkara Belediye Akademisinin düzenlemiş olduğu Yaz Spor Okullarına göstermiş olduğunuz ilgiden ve bizlere göstermiş olduğunuz güvenden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Belediye Akademisi Malkara halkına hizmet vermeye ve çocuklarımıza katkı sağlamaya devam edecektir. Düzenlenen kursları başarı ile tamamlayan öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Konuşmasının ardından Ersin Kaçar futbol, basketbol, voleybol, hentbol, badminton ve masa tenisi kurslarını başarı ile tamamlayan kursiyerlere sertifikalarını takdim etti.

Kaynak: Özge Ebecek