28 Ocak Pazar günü saat 14.00’te Batman Stadyumu’nda oynanacak müsabakada Balıkesir bölgesi hakemlerinden Berkay Ağış düdük çalacak. Yardımcılıklarını ise Eskişehir bölgesinden Turgut Evran ile Semih Kocaman yapacak. Karşılaşmada dördüncü hakem olarak Bursa bölgesinden Mülazım Argız görev yapacak.

HAKEM İLK KEZ 3. LİG’DE MAÇ YÖNETECEK
Daha önce gelişim ligleri ile bölgesel amatör ligde görev yapan Balıkesir bölgesi hakemi Berkay Ağış Türkiye Futbol Federasyonunun 17 Ocak 2024 tarihinde açıkladığı Devre Arası Bölgesel, C Klasman Hakem ve Gözlemci Listesinde yer alarak C Klasman hakemi olarak belirlenmişti. Daha önce Ergene Velimeşespor’un da Batman Petrolspor takımının da maçında görev almamış olan hakem Berkay Ağış, Batman Petrolspor – Ergene Velimeşespor müsabakası ile ilk kez profesyonel liglerde düdük çalmış olacak.

Çorluspor 1947’nin kaptanı Küçükçekmece ile anlaştı Çorluspor 1947’nin kaptanı Küçükçekmece ile anlaştı

VELİMEŞE’DEKİ MAÇ 1 – 1 BİTMİŞTİ
İki takım arasında ligin ilk yarısında Velimeşe Mustafa Kemal Atatürk Stadyumu’nda oynanan karşılaşma takım kaptanları Fatih Dilek ve Akın Akman’ın kaydettiği karşılıklı gollerle 1 – 1’lik eşitlikle tamamlanmış ve takımlar sahadan birer puanla ayrılmıştı.
Karşılaşma öncesi ev sahibi Batman Petrolspor takımı oynadığı 14 maç sonunda elde ettiği 33 puanla liderlik koltuğunda yer alırken 15 maç sonunda 17 puanı bulunan Ergene Velimeşespor 15 takımlı grubun 10. sırasında bulunuyor.
Ergene Velimeşespor Batman deplasmanında oynayacağı maçın ardından 18. haftayı fikstür gereği maç yapmadan geçecek, 19. haftada ise 11 Şubat 2024 Pazar günü Mersin temsilcisi Silifke Belediyespor takımını Velimeşe Mustafa Kemal Atatürk Stadyumu’nda konuk edecek.

Kaynak: İlkay Danacılar