Beraberinde Ergene Kaymakamı Kadir Duman ile birlikte Ergene Belediyesi’nin Ulaş Mahallesi’nde yer alan hizmet binasına gelen Vali Soytürk burada Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, belediye başkan yardımcısı Ayça Albayraktar, meclis üyeleri ve birim müdürlerince karşılandı.

Ziyaret kapsamında bir süre Başkan Yüksel ile görüşerek Ergene, Ergene’de hayata geçirilen projeler ve Ergene Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgiler alan Tekirdağ Valisi Soytürk daha sonra Ergene ilçesindeki ziyaret, temas ve incelemelerine devam etmek üzere Ergen Belediye binasından ayrıldı.

Rasim Yüksel, aday adaylığını açıklayacak Rasim Yüksel, aday adaylığını açıklayacak

Tekirdağ Valimiz Sayın Recep Soytürk’e belediyemize gerçekleştirdiği ziyaretten ötürü teşekkür ediyorum diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene Kaymakamımız Sayın Kadir Duman’ın da yer aldığı ziyarette belediye başkan yardımcılarımız, meclis üyelerimiz ve birim müdürlerimiz ile Sayın Valimizi belediyemizde misafir ettik. Ergene Belediyesi olarak yaptığımız ve yapacağımız çalışmalar hakkında valimize bilgiler aktardım. Ergenemize vereceği katkılar ve yapacağı hizmetlerden dolayı Sayın Valimize Ergene halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Abdullah Yalçın