MHP Tekirdağ’da seçim startını verdi MHP Tekirdağ’da seçim startını verdi

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Tekirdağ İl Başkanı Günay Söker ve dernek üyeleri, Vali Recep Soytürk’ü makamında ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Soytürk, Başkan Söker ve dernek üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Tekirdağ Musiki Derneği Dernek Başkanı Nevzat Avcı, dernek üyeleri ile  Vali Soytürk’ü makamında ziyaret etti.
Dernek Başkanı Avcı ve dernek üyeleri, Soytürk ile bir süre görüşerek yeni görevinin hayırlı olmasını temenni etti. Vali Soytürk de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.

Çerkezköy Yozgatlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Emin Sungur ve dernek üyeleri, Vali Soytürk’ü makamında ziyaret etti.
Dernek Başkanı Sungur ve dernek üyeleri, Vali Soytürk ile bir süre görüşerek yeni görevinin hayırlı olmasını temenni etti. Vali Soytürk de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

Trakya Işıklar Köyü Selanik Mübadilleri İle Balkan Türkleri Derneği Başkanı Olcay Ceylan ve dernek üyeleri, Vali Soytürk’ü makamında ziyaret etti.
Vali Soytürk ile bir süre görüşen Ceylan, derneğin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.
 
Trakya Çölyak Sağlıklı Yaşam Derneği Başkanı Bahar Ayşegül Gülcü ve dernek üyeleri, Vali Soytürk’ü makamında ziyaret etti.
Vali Soytürk ile bir süre görüşen Dernek Başkanı Gülcü, Çölyak hastalığı ve derneğin faaliyetleri hakkında bilgiler aktardı.

STT Yatırım Yapı San. Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tansu Tuğlu, STT Türk Gazbeton Çorlu Fabrika Müdürü Murat Öran, STT Türk Gazbeton Yatırım Müdürü Volkan Yalçınkaya ve STT Türk Gazbeton İdari işler Müdürü Gürel Evirgen, Vali Recep Soytürk’ü makamında ziyaret etti.
Ziyarette iş insanı Tuğlu, Vali Soytürk’le bir süre görüşerek yeni görevinin hayırlı olmasını temenni etti.

Kaynak: İlkay Danacılar