Vali Soytürk, İl Jandarma Komutanlığına ziyaret gerçekleştirdi.

İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ahmet Çetin ve İl Jandarma Komutanlığı personeli tarafından karşılanan Soytürk, ardından İl Jandarma Komutanlığı Şeref Defteri’ni imzaladı.

Sonrasında toplantı salonuna geçen Vali Soytürk, İl Jandarma Komutanlığının çalışmaları hakkında brifing aldı.

Vali Soytürk, İl Emniyet Müdürlüğünü de ziyaret etti.

İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık ve İl Emniyet Müdürlüğü personeli tarafından karşılanan Vali Soytürk ardından İl Emniyet Müdürlüğü Şeref Defteri’ni imzaladı.

Herkesi güldüren hoca beyaz perdede Herkesi güldüren hoca beyaz perdede

Soytürk, İl Emniyet Müdürlüğünün çalışmaları hakkında brifing aldı.

Vali Recep Soytürk, Yıldırım Kışlası içerisinde bulunan Çorlu Sahil Güvenlik Karakol Komutanlığını ziyaret etti.

Soytürk, Kuzey Marmara Grup Komutanı SG Binbaşı Ziya Can Gürsoy, Çorlu Sahil Güvenlik Karakol Komutanı Üsteğmen Halil Kapar ve Sahil Güvenlik Komutanlığı personeli tarafından karşılandı.

Ardından toplantı salonuna geçen Vali Soytürk, Sahil Güvenlik Komutanlığının çalışmaları hakkında brifing aldı.

VALİ SOYTÜRK’E ZİYARETLER

Anadolu Ajansı Bölge Müdürü Salih Baran ve Anadolu Ajansı muhabirleri Mesut Karaduman, Fırat Çakır ve Hakan Mehmet Şahin, Vali Recep Soytürk’ü makamında ziyaret etti. Vali Soytürk ile bir süre görüşen Bölge Müdürü Baran ve AA muhabirleri, Vali Soytürk’e yeni görevinin hayırlı olmasını temenni etti. Ardından Bölge Müdürü Baran, Anadolu Ajansının çalışmaları hakkında bilgi verdi. 2006-2009 yılları arasında Tekirdağ Valisi görevinde bulunan Eski Vali Aydın Nezih Doğan, Vali Soytürk’ü makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. Doğan, Kilis Valisi iken Valiler Kararnamesi ile Tekirdağ Valisi olan Vali Soytürk’e yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Vali Soytürk de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

trakyagazetesi-Vali Soytürk ziyaretlerde bulundu2

Muhabir: Abdullah Yalçın