BGL’ de Play-Off kıl payı kaçtı BGL’ de Play-Off kıl payı kaçtı

2023-2024 sezonu Tekirdağ U18 Play-Off Grubu’nda 6. hafta birbirinden çekişmeli maçlara sahne oldu.

FEVZİPAŞA, KAPAKLI’YI RAHAT GEÇTİ
Grupta oynadığı 5 maçı da kazanan ve 15 puanla zirvede yer alan Fevzipaşaspor, oynadığı 5 maçta 5 puan toplayan 4. sırada yer alan Kapaklı Sitespor ile kozlarını paylaştı. Çerkezköy Bld. 100. Yıl Stadı’nda oynanan maçı Fevzipaşaspor 4-1 kazanarak rakibini adeta dağıttı. Fevzipaşaspor bu sonuçla 6’ da 6 yaparak 18 puanla zirvede yer aldı. Kapaklı Sitespor ise 5 puanla 4. sırada kaldı.

ÇORLU BELEDİYE, TEKİRDAĞ’I DAĞITTI
Oynadığı 5 maçta 4 galibiyet ve 1 mağlubiyet alan 12 puanlı 2. basamaktaki Çorlu Belediye Futbol Kulübü ise grupta topladığı 4 puanla 5. basamakta bulunan Tekirdağspor’u konuk etti. Çorlu Bld. Şehir Stadı’nda oynanan müsabakayı Çorlu Belediye Futbol Kulübü 6-2 kazanarak 15 puana yükseldi ve 2. basamakta yer aldı. Tekirdağspor ise 4 puanla 5. basamakta yer aldı.

NAMIK KEMAL, HAYRABOLU’DAN 3 PUANLA DÖNDÜ
Grubun son maçında oynadığı 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 yenilgi alan 7 puanlı 3. sıradaki Süleymanpaşa Namık Kemalspor, 5 maçta puanla tanışamayan ve son sırada (6) yer alan Hayrabolu Belediye Gençlik ve Spor’a konuk oldu. Hayrabolu Sahası’nda oynanan müsabakayı  Süleymanpaşa Namık Kemalspor 4-2 kazanarak önemli bir galibiyet aldı. Süleymanpaşa Namık Kemalspor 10 puanla 3. sırada yer alırken, Hayrabolu Belediye Gençlik ve Spor puansız olarak son sırada (6) yer aldı.

Tekirdağ U18 Play-Off  Grubu 6. Hafta Sonuçları

Hayrabolu Belediye Gençlik ve Spor 2-4 Süleymanpaşa Namık Kemalspor
Çorlu Belediye Futbol Kulübü 6-2 Tekirdağspor     
Fevzipaşaspor 4-1 Kapaklı Sitespor

Kaynak: Haber Merkezi