2023-2024 sezonu Tekirdağ U18 Play-Off Grubu’nda 7. hafta birbirinden çekişmeli maçlara sahne oldu.

FEVZİPAŞA, KAYIPSIZ GEÇTİ
Grupta oynadığı 6 maçı da kazanan ve 18 puanla zirvede yer alan Fevzipaşaspor, oynadığı 6 maçta 10 puan toplayan 3. sırada yer alan Süleymanpaşa Namık Kemalspor’a konuk oldu. 13 Kasım Sahası’nda oynanan mücadeleyi Fevzipaşaspor 4-2 kazanarak 7’de 7 yaptı ve 21 puanla zirvede yer aldı. Fevzipaşaspor aldığı galibiyetle Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı. Süleymanpaşa Namık Kemalspor 10 puanla 3. sırada kaldı.

Edirnespor deplasmana gidiyor Edirnespor deplasmana gidiyor

ÇORLU BELEDİYE, SİTE’YE KAYBETTİ
Oynadığı 6 maçta 5 galibiyet ve 1 mağlubiyet alan 15 puanlı 2. basamaktaki Çorlu Belediye Futbol Kulübü ise grupta topladığı 5 puanla 4. basamakta bulunan Kapaklı Sitespor ile karşılaştı. Kapaklı Sahası’nda oynanan müsabakayı Kapaklı Sitespor 2-1 kazanarak büyük bir sürprize imza attı. Çorlu Belediye Futbol Kulübü 15 puanla 2. basamaktaki yerini korurken, Kapaklı Sitespor 8 puanla 4. basamakta yer aldı.

TEKİRDAĞ, HAYRABOLU’YU MAĞLUP ETTİ
Grubun son maçında oynadığı 6 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 4 yenilgi alan 4 puanlı 5. sıradaki Tekirdağspor , oynadığı 6 maçta puanla tanışamayan ve son sırada (6) yer alan Hayrabolu Belediye Gençlik ve Spor’u konuk etti. 13 Kasım Sahası’nda oynanan mücadeleyi Tekirdağspor 2-1 kazanarak 7 puana yükseldi  ve 5. sırada yer aldı. Hayrabolu Belediye Gençlik ve Spor puansız olarak  son sırada (6) yer aldı.

Tekirdağ U18 Play-Off  Grubu 7. Hafta Sonuçları

Tekirdağspor 2-1 Hayrabolu Belediye Gençlik ve Spor 
Süleymanpaşa Namık Kemalspor 2-4 Fevzipaşaspor
Kapaklı Sitespor 2-1 Çorlu Belediye Futbol Kulübü

Kaynak: İlkay Danacılar