Edirnespor 3 puanı almayı bildi: 2-1 Edirnespor 3 puanı almayı bildi: 2-1

2023-2024 sezonu Tekirdağ U17 Futbol Ligi'nde heyecan kaldığı yerden devam ediyor.
TEKİRDAĞSPOR BAY
A Grubu'nda sezona Adaletspor'u bozguna uğratarak başlayan Kazanderespor 2. hafta maçında ilk maçını kazanan ekiplerden Süleymanpaşa Namık Kemalspor ile kozlarını Karadeniz 1 Nolu Saha'da paylaşacak. Müsabaka saat 12.00'de oynanacak.
Bir diğer maçta 3 puanı bulunan diğer ekip olan Çorlu Belediye Futbol Kulübü ilk puanlarını hedefleyen Akçeşmespor'a konuk olacak. Karadeniz 1 Nolu Saha'da oynanacak maç saat 15.45'te başlayacak.
Lige ağır bir yenilgi ile başlayan Tekirdağ Adaletspor 2. hafta maçında ilk haftayı BAY geçen Marmarareğlisi Belediyespor'a konuk olacak. Marmaraereğlisi Sahası'nda oynanacak maç saat 14.00'te başlayacak.
Grupta ilk maçını kaybeden Tekirdağspor 2. haftayı BAY geçecek.    
Tekirdağ U17 Futbol Ligi A Grubu 2. Hafta Fikstürü
Marmaraereğlisi Belediyespor - Tekirdağ Adaletspor 
Akçeşmespor - Çorlu Belediye Futbol Kulübü
Kazanderespor - Süleymanpaşa Namık Kemalspor
Tekirdağspor -BAY
VELİMEŞE, SİTE'Yİ AĞIRLIYOR
B Grubu'nda ilk maçlarından galibiyetle ayrılan 2 ekip olan Ergene Velimeşespor ile Kapaklı Sitespor kozlarını Kapaklı Sahası'nda paylaşacak. Müsabaka saat 14.30'da oynanacak.
Bir diğer şampiyonluk adayı olan ve ilk maçını kazanan Fevzipaşaspor ise ilk maçtan mağlubiyetle ayrılan Kapaklıspor'u konuk edecek. Mücadele saat 14.00'te Çerkezköy 29 Ekim Spor Kompleksi'nde oynanacak.
Gruba 3 puanla başlayan diğer bir ekip olan Tekirdağ Marmaraspor Saray Şehir Stadı'nda saat 16.30'da grubun puansız ekiplerinden olan Çerkezköy 1923 Gençlikspor'u ağırlayacak.
Grubun son maçında oynadıkları ilk maçtan puan çıkaramayan iki ekip olan Ergene Gençlikspor ile Çerkezgücüspor ilk puanlarını almak için Ulaş Sahası'nda karşılaşacaklar. Mücadele saat 14.00'te başlayacak.
Tekirdağ U17 Futbol Ligi B Grubu 2. Hafta Fikstürü
Ergene Gençlikspor -Çerkezgücüspor
Kapaklı Sitespor- Ergene Velimeşespor
Tekirdağ Marmaraspor - Çerkezköy 1923 Gençlikspor
Fevzipaşaspor - Kapaklıspor

Kaynak: İlkay Danacılar