Turnuvadan madalyalarla döndüler Turnuvadan madalyalarla döndüler

U16 Ligi’nde 7 Ekim Cumartesi günü oynanacak maçlarda takımlar 3 puan almak için karşı karşıya gelecek.
A Grubu’nda 3. haftada grubun iddialı ekiplerinden olan 3 puanı bulunan Kazanderespor, iki haftada oynadığı karşılaşmadan galip ayrılan Aslan Yıldız Spor’u konuk edecek. 
Ligin favori takımlarından olan ve 6 puanla zirvede yer alan Süleymanpaşa Namık Kemal Spor, grupta iki haftada 3 puan alan Akçeşme Spor’u ağırlayacak.
İlk iki haftayı 3’er puan ile kapatan iki ekip olan Tekirdağspor ile Malkara 14 Kasım Spor, üçüncü haftada zirveye yaklaşma mücadelesinde karşı karşıya gelecek.
A Grubu’nda Marmara Ereğlisi Belediye Spor ise Karadeniz Gençlik Spor lige çıkmama kararı aldığı için 3-0 galip ilan edilecek.
ZİRVEDE DEV KAPIŞMA
U16 Ligi B Grubu’nda iki haftada 1 puan toplayan Sağlık Spor, grupta 6 puanla zirvede bulunan Çorlu Belediye Futbol Kulübü ‘nü konuk edecek.
Grupta ilk 2 haftayı 1 galibiyet ve 1 beraberlikle 4 puanda kapatan Ergene Velimeşespor, iki hafta sonunda puansız ekiplerden olan Ergene Spor Kulübü ile karşılaşacak.
Grupta zirveyi hedefleyen ve ilk iki haftada 6’şar puan toplayan iki ekip olan Ergenegücü Ulaşspor ve Aşağı Sevindikli Spor üçüncü haftada zirve takibini sürdürmeye çalışacak.
Grupta iki haftada puan alamayan iki ekip Çorlu Trakya 2022 Spor ve Çorlu Halk Eğitimi Gücü Spor ilk puanlarını almak için sahaya çıkacak.
ZİRVE İÇİN KOZLARINI PAYLAŞACAKLAR
U16 Ligi C Grubu’nda ise lige 3 puanla giren Fevzipaşa Spor, üçüncü haftada lige istediği gibi başlayamayan Çerkezköy 1923 Gençlik Spor ile zirve için kozlarını paylaşacak.
Grupta lider Kapaklı Site Spor Kapaklı derbisinde Kapaklıspor ile üçüncü haftada karşılaşacak.

Kaynak: İlkay Danacılar