U14 Play-Off’ta 3. hafta oynandı U14 Play-Off’ta 3. hafta oynandı

A Grubu’nda lige kötü başlayan Karadeniz Gençlik Spor, lige 3 puan ile başlayan Süleymanpaşa Namık Kemal Spor ile karşı karşıya gelecek.
2. haftada grubun favorilerinden olan Kazanderespor, ilk haftada oynadığı karşılaşmadan mağlup ayrılan Akçeşme Spor’a konuk olacak. 
Ligin favori takımlarından olan Tekirdağspor ilk hafta aldığı mağlubiyetin telafisini yapmak için ikinci haftada, Marmara Ereğlisi Belediye Spor’u ağırlayacak.
İlk haftayı 3 puan ile kapatan iki ekip Malkara 14 Kasım Spor ile Aslan Yıldız Spor ikinci haftada zirve mücadelesinde karşı karşıya gelecek.
ÇORLU BELEDİYE FUTBOL KULÜBÜ TAM GAZ
U16 Ligi B Grubu’nda ilk haftayı galibiyetle kapatan Ergene Velimeşespor, ikinci haftada ligin puansız ekiplerinden Sağlık Spor’u ağırlayacak.
Grupta ilk haftayı zirvede kapatan Çorlu Belediye Futbol Kulübü, bir diğer puansız takım olan Çorlu Halk Eğitimi Gücü Spor konuk edecek.
Sezona iyi başlayan Aşağı Sevindikli Spor, ikinci haftada Ergene Spor Kulübü ile karşılaşacak.
Grupta zirveyi hedefleyen Ergenegücü Ulaşspor, ikinci haftada Çorlu Trakya 2022 Spor karşısında liderliğini sürdürmek için sahaya çıkacak.
ZİRVE İÇİN KOZLARINI PAYLAŞACAKLAR
U16 Ligi C Grubu’nda lige 3 puanla giren Fevzipaşa Spor, ikinci haftada lige istediği gibi başlayamayan Tekirdağ Marmara Spor’u ağırlayacak.
Lider Kapaklıspor ikinci haftada ligin puansız ekiplerinden Büyük Yoncalı Spor’a konuk olurken, ligde 2. sırada yer alan Kapaklı Site Spor ile Çerkezköy 1923 Gençlik Spor zirve için kozlarını paylaşacak.
İlk haftada Kapaklıspor’dan ağır bir yenilgi alan Çerkezgücü Spor, 2. haftayı BAY geçecek.

Kaynak: İlkay Danacılar