Kapaklıspor deplasmandan galibiyetle döndü: 84-93 Kapaklıspor deplasmandan galibiyetle döndü: 84-93

A Grubu’nda ilk iki haftada puanla tanışamayan Aslan Yıldız Spor, 3. haftada ligde zirveyi hedefleyen ekiplerden 100. Yıl Spor’a konuk olacak
İlk iki haftada oynadığı müsabakalardan 1 puan çıkaran Tekirdağ İdman Yurdu Spor, üçüncü haftada grupta 3 puanı bulunan Tekirdağ Gücü Spor ile karşı karşıya gelecek. 
Grupta oynadığı iki maçta da 3 puan alan grubun iddialı ekibi Tekirdağspor, üçüncü haftada oynadığı iki maçtan da beraberlikle ayrılan Süleymanpaşa Namık Kemal Spor ile kozlarını paylaşacak.
Grupta 3 puanlı iki ekip olan Kumbağspor ve Hayrabolu Belediye Gençlik ve Spor zirveden uzaklaşmamak için 3. haftada karşı karşıya gelecek.
A Grubu’nda 3. haftayı Akçeşme Spor BAY geçecek.
ZİRVEDE ÇORLU DERBİSİ
U14 Ligi B Grubu’nda sezona 2 haftada 6 puan ile başlayan Çorlu 59 Buçuk Spor Kulübü üçüncü hafta mücadelesinde lige kendisi gibi iddialı başlayan Çorlu Belediye Futbol Kulübü ile karşı karşıya gelecek. 
B Grubu’nun ilk iki haftasında puansız kalan ekiplerden Çorlu Fener Spor ile Marmara Ereğlisi Belediye Spor Çorlu’da ilk puanlarını almak için kapışacak.
Bir diğer müsabakada grupta puanı olmayan Çorlu Halk Eğitimi Gücü Spor ise zirveyi hedefleyen Çorlu Esentepe Spor’u konuk edecek. 
ERGENE VELİMEŞESPOR YERİNİ SAĞLAMLAŞTIRMAYA ÇALIŞACAK
U14 Ligi C Grubu’nda üçüncü haftada 6 puanla lider konumda bulunan Ergene Velimeşespor ligin ilk iki haftasında 1 puan alan Sağlık Spor’a konuk olacak.
Grupta bir diğer 6 puanlı ekip olan zirve ortağı Ergenegücü Ulaşspor, grupta puanı olmayan tek takım olan Batı Marmara Spor’u ağırlayacak. 
Grupta 2 haftada 3 puan toplayan Ergene Spor ile grupta 1 puanı bulunan Yeşiltepe Spor, üçüncü haftada karşı karşıya gelecek.
D GRUBUNDA KAPAKLI DERBİSİ
U14 Ligi D Grubu’nda ilk iki haftada puan alamayan iki ekip olan Büyük Yoncalı Spor ile Çerkezköy 1923 Gençlik Spor ilk puanlarını almak için üçüncü haftada karşı karşıya gelecek.
Grubun iddialı ekiplerinden olan ve ilk iki haftada 6 puan toplayan Fevzipaşa Spor, grubun puansız takımlarından Tekirdağ Marmara Spor’a konuk olacak.   
İlk iki haftada averajla lider olan Kapaklı Site Spor grupta 6 puanı bulunan ve zirve takibini sürdüren Çerkezgücü Spor ile karşılaşacak.
Grupta Kapaklı derbisinde iki haftada 3 puanı bulunan Kapaklı Spor, üçüncü haftada ligde puansız ekip olan Kapaklı Kartal Spor’u ağırlayacak.
Tüm müsabakalar 7 Ekim Cumartesi günü oynanacak.

Kaynak: İlkay Danacılar