Kapaklı Belediye Meclisi toplandı Kapaklı Belediye Meclisi toplandı

Kapaklı Belediyesi, kentin ulaşım ağını sıcak asfalt konforuna kavuşturacak asfalt serim çalışması başlattı. 
Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Cumhuriyet Mahallesi Vatan Caddesi’nde başlayan çalışmaları inceleyerek, ekiplerden bilgi aldı. Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından vatandaşların daha güvenli ve daha konforlu seyahat edebilmelerini sağlamak amacıyla sürdürülen üst yapı çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda gerçekleştirilen ihalenin ardından sıcak asfalt yol çalışmalarına da start verildi.  
20 CADDE 100 SOKAKTA ÇALIŞMA YAPILACAK
Belediye Başkanı Mustafa Çetin, asfalt serim çalışmalarını inceledikten sonra yaptığı açıklamada, “Tüm hemşehrilerimizin ve İslam aleminin Mevlit Kandili’ni tebrik ediyorum. Göreve geldiğimiz günden bugüne ilçemizin beklediği, vatandaşlarımızın hak ettiği bütün hizmetleri yerine getirmek için ekiplerimizle beraber yoğun bir çalışma içerisindeyiz. İmkansızlıklara, zorluklara rağmen altyapıdan üstyapıya kadar birçok alanda hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. 2019’da ve 2021 yılında yaptığımız ihalelerin ardından ilçemizin yol ağının büyük bir kısmını asfalt konforuyla buluşturmuştuk. Bu yıl da gerçekleştirdiğimiz ihale ile 20 cadde ve 100 sokağımızda çalışma gerçekleştireceğiz.” dedi.
BOZUK YOL KALMAYACAK
İncelemeleri esnasında çevredeki esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Çetin, “Hava şartları müsaade ettikçe çalışmalarımız devam edecek. İfade ettiğim gibi ihalemiz ile tüm bozuk yollarımızı tamamlayacağımız bir süreç olacak. Tüm sürücülerimizden konfora kavuşan yollarımızda sürat yapmamalarını, trafik kurallarına uymalarını istirham ediyorum. Her geçen gün değişen ve gelişen ilçemizde hizmetlerimize devam edeceğiz” diye konuştu.

Kaynak: İlkay Danacılar