Trakya Teknopark dünyaya açıldı Trakya Teknopark dünyaya açıldı

Trakya’da görevli tedarik şirketi olarak hizmet veren Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (TREPAŞ), müşterilerinin abonelik ve fesih işlemlerini çok daha hızlı ve kolay yapabilmesi için “online abonelik” işlemlerini yeniledi.
Perakende elektrik sektörünün öncü şirketi TREPAŞ, elektrik tüketicilerinin hayatını kolaylaştırma hedefi ile online abonelik işlemlerinde güncellemeye gitti. 
TREPAŞ’tan yapılan açıklamada “gerçek ve tüzel kişiler ilk abonelik işlemleri de dahil abonelik ve fesih işlemlerini www.trepas.com.tr internet adresimiz üzerinden çok daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilecek. Mesken, sanayi ve kamu ve özel hizmetler sektörü ile diğer tüketici grubunda yer alan tüm elektrik tüketicileri, dağıtım şirketi ile bağlantı anlaşması yapılmış olan tesisatlar için ilk abonelik işlemlerini de online olarak yapabilecek. Tüketiciler, ayrıca e-devlet üzerinden TREPAŞ hizmet sayfasından resmi internet sitemizin adresine tıklayarak da online işlemlere ulaşabilir. Her geçen gün büyüyen ve gelişen hizmet bölgemizdeki tüm tüketicilerimize en iyi hizmeti sunma hedefi ile çalışıyor, bunun için sürekli kendimizi
güncellerken; kolay erişilebilen, kaliteli ve uçtan uca bir hizmet deneyimi ile tüketicilerimizin karşısına çıkıyoruz” denildi.

Kaynak: İlkay Danacılar