Kaçak Pomeranianlar HAYTAP'a teslim edildi Kaçak Pomeranianlar HAYTAP'a teslim edildi

Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Rektör yardımcıları Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu ve Prof. Dr. Metin Aydoğdu, Yükseköğretim Kalite Kurulu tarafından düzenlenen 2024 Uluslararası Kalite Güvencesi ve Akreditasyon Konferansı’nda yer aldı. 
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Itri Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konferans açılış konuşmaları ile başladı. Açılış konuşmalarının ardından Trakya Üniversitesinin de içerisinde bulunduğu 30 üniversiteye “Kurumsal Akreditasyon Belgesi” takdim töreni düzenlendi. 
Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu Trakya Üniversitesinin Kurumsal Akreditasyon Belgesi’ni, Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar ve Yükseköğretim Kalite Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ümit Kocabıçak’ın elinden aldı.
Rektör Tabakoğlu, şunları kaydetti:
“Göreve geldiğimizden itibaren üniversitemizin kalite standartlarını yükseltmek için büyük bir özveri ile çalışmalarımızı sürdürdük. Ve bunun sonucunda da bu belgeye almayı başaran 30 üniversite içerisinde yer aldık. Tabii bu başarı zorlu bir yolculuğun sonunda geldi. Ama Trakya Üniversitesi ailesi olarak biz buna inandık, çalıştık ve başardık. Kurum olarak artık kalite bilinci oturmuş bir üniversiteyiz. Bu nedenle bundan sonraki süreçlerimizde de kalite yolcuğumuz hız kesmeden devam edecektir. Bu sürece katkı sunan Trakya Üniversitesinin tüm fertlerine teşekkür ediyorum.”

Kaynak: Haber Merkezi