Sanayi kaynakları daha verimli kullanılacak Sanayi kaynakları daha verimli kullanılacak

Korku filmi sevenlerin 1 numaralı serilerinden olan “Testere”nin 10’uncu bölümü beyaz perdeye merhaba diyor.
Kevin Greutert’ın yönetmen koltuğunda oturduğu ünlü korku serisi Testere'nin kronolojik olarak ilk filmiyle ikinci filmi arasında geçen olayları konu edinen yeni halkası Testere 10,  kendisini dolandıranlardan intikam almak için harekete geçen Jigsaw’un hikayesini konu ediyor. 
Filmin oyuncu kadrosunda ise Tobin Bell, Shawnee Smith, Synnove Macody Lund, Steven Brand, Renata Vaca, Joshua Okamoto, Octavio Hinojosa, Paulette Hernandez, Jorge Briseño, Costas Mandylor, Michael Beach gibi isimler bulunuyor.
Testere 1’de kanser hastası olan John, bütün umudunu kaybetmiştir. Deneysel ve çok riskli bir ameliyat olmaya karar veren John, bunun için Meksika’ya doğru yola koyulur. Ancak onun hastalığını tedavi etmeye yönelik bu ameliyat tamamen düzmecedir. En savunmasız anında dolandırılan John, intikam almak için en iyi yaptığı işe geri döner. John, kendisini dolandıranları delice ve usta işi tuzaklarıyla sınamak için harekete geçer. Jigsaw nam-ı diğer John Kramer kendi yöntemlerini kullanarak kişisel bir intikamın peşine düşer.
1 saat 58 dakika  süren korku türündeki Testere 10, altyazılı ve dublajlı seçenekleriyle Tekirdağ’da korku yaşamak isteyenleri 15:00-21:30-16:15-21:55-23:30-18:50 seanslarında Tekira’daki Paribu sinemalarına bekliyor

Kaynak: Özge Ebecek