Kızılpınarspor’da transferler devam edecek Kızılpınarspor’da transferler devam edecek

2023-2024 sezonu Tekirdağ U18 Futbol Ligi’nde 5. hafta maçları B Grubu’nda şampiyonu belirleyecek. Geçtiğimiz hafta liderliği devralan Tekirdağspor son maçında kazanıp şampiyonluğu garantilemek istiyor.
ÇORLU BELEDİYE AVANTAJI KORUMA PEŞİNDE 
A Grubu’nda ise heyecan 3 hafta daha sürerken lider Çorlu Belediye Futbol Kulübü, Hayrabolu Belediye Gençlik ve Spor’a konuk olacak. Hayrabolu Sahası’nda oynanacak mücadele saat 14.30’da başlayacak. Çorlu Belediye Futbol Kulübü 10 puanla zirvede yer alırken Hayrabolu Belediye Gençlik ve Spor 6 puanla 3. Sırada bulunuyor.  
Bir diğer maçta Kızılpınar Uzayspor ise Tekirdağ Marmaraspor’u ağırlayacak. Çerkezköy Bld. 100. Yıl Stadı’nda oynanacak maç saat 15.00’te başlayacak. Kızılpınar Uzayspor 3 puanla 6. basamakta yer alırken, Tekirdağ Marmaraspor 4 puanla 4. basamakta yer alıyor.      
Grubun son maçında 0 puanla son sırada (7) yer alan Marmaraereğlisi Belediyespor, 3 puanla 5. sırada yer alan Ergene Gençlikspor ile kozlarını paylaşacak. Müsabaka saat 15.30’da Marmaraereğlisi Sahası’nda oynanacak. 
Liderin takipçisi 9 puanlı Fevzipaşaspor ise haftayı BAY geçecek.
TEKİRDAĞ U18 LİGİ A GRUBU 5. HAFTA FİKSTÜRÜ
Hayrabolu Belediye Gençlik ve Spor – Çorlu Belediye Futbol Kulübü
Kızılpınar Uzayspor – Tekirdağ Marmaraspor 
Marmaraereğlisi Belediyespor – Ergene Gençlikspor 
Fevzipaşaspor – BAY 
TEKİRDAĞ ŞAMPİYONLUK AŞKINA 
B Grubu’nda geçtiğimiz hafta Ergene Velimeşespor’u mağlup ederek zirveyi ele geçiren Tekirdağspor son maçta grubun puansız ekibi Çorlu Trakya 2022 Spor’u konuk edecek. Karadeniz 1 Nolu Saha’da oynanacak maç saat 15.30’da başlayacak. Tekirdağspor 10 puanla lider durumda bulunurken maçı kazanması halinde grubu şampiyon olarak tamamlayacak. 
9 puanla 2. basamakta bulunan Ergene Velimeşespor ise maçını kazanıp Tekirdağspor maçından liderlik için mucize bekleyecek. Ergene Velimeşespor, grupta 6 puanla 4. sırada bulunan Kapaklı Sitespor ile Kapaklı Sahası’nda 16.00’da karşılaşacak.    
Grubun son maçında Süleymanpaşa Namık Kemalspor ile Çerkezgücüspor ile kozlarını 13 Kasım Sahası’nda saat 16.30’da paylaşacak. Süleymanpaşa Namık Kemalspor 7 puanla 3. sırada bulunurken, Çerkezgücüspor 3 puanla 5. sırada bulunuyor.                  
Tekirdağ U18 Ligi B Grubu 5. Hafta fikstürü
Süleymanpaşa Namık Kemalspor – Çerkezgücüspor 
Tekirdağspor – Çorlu Trakya 2022 Spor 
Kapaklı Sitespor – Ergene Velimeşespor

Kaynak: İlkay Danacılar