Babaeskispor’da istifa Babaeskispor’da istifa

A Grubu’nda 3. haftada grubun iddialı ekiplerinden 3 puanı bulunan Kazanderespor, iki haftada oynadığı karşılaşmadan galip ayrılan güçlü ekip Aslan Yıldız Spor’u konuk etti. Aslan Yıldız Spor müsabakayı 5-0 kazanarak gruptaki iddiasını ortaya koydu.
Ligin favori takımlarından olan ve 6 puanla zirvede yer alan Süleymanpaşa Namık Kemal Spor, grupta iki haftada 3 puan alan Akçeşme Spor’u ağırladı. Oldukça çekişmeli geçen maçı Süleymanpaşa Namık Kemal Spor 2-1 kazanarak altın değerinde 3 puan aldı.
İlk iki haftayı 3’er puan ile kapatan iki ekip olan Tekirdağspor ile Malkara 14 Kasım Spor, üçüncü haftada zirveye yaklaşma mücadelesinde karşı karşıya geldi. Mücadeleyi Tekirdağspor 4-0 kazandı.
A Grubu’nda Marmara Ereğlisi Belediye Spor ise Karadeniz Gençlik Spor lige çıkmama kararı aldığı için 3-0 galip ilan edildi.
ÇORLU BELEDİYE FUTBOL KULÜBÜ ÇOK FARKLI
B Grubu’nda iki haftada 1 puan toplayan Sağlık Spor, grupta 6 puanla zirvede bulunan Çorlu Belediye Futbol Kulübü ‘nü konuk etti. Çorlu Belediye Futbol Kulübü rakibine acımadı ve mücadeleyi 10-0 kazandı.
Grupta ilk 2 haftayı 1 galibiyet ve 1 beraberlikle 4 puanda kapatan Ergene Velimeşespor, iki hafta sonunda puansız ekiplerden olan Ergene Spor Kulübü ile karşı karşıya geldi. Ergene Velimeşespor müsabakayı 4-1 kazanmayı bildi.
Grupta zirveyi hedefleyen ve ilk iki haftada 6’şar puan toplayan iki ekip olan Ergenegücü Ulaşspor ve Aşağı Sevindikli Spor üçüncü haftada karşılaştı. Ergenegücü Ulaşspor rakibini 4-0 mağlup etti.
Grupta iki haftada puan alamayan iki ekip olan Çorlu Trakya 2022 Spor ve Çorlu Halk Eğitimi Gücü Spor ilk puanlarını almak için sahaya çıktı. Alt sıraları yakından ilgilendiren maçta Çorlu Halk Eğitimi Gücü Spor müsabakayı 1-0 kazanarak ilk puanlarını aldı. 
KAPAKLI DERBİSİ KAPAKLI SİTE SPOR’UN 
C Grubu’nda lige 3 puanla giren Fevzipaşa Spor, üçüncü haftada lige istediği gibi başlayamayan Çerkezköy 1923 Gençlik Spor ile zirve için kozlarını paylaştı. Fevzipaşa Spor rakibini çok net bir skorla 4-0 mağlup etmeyi başardı.
Grupta lider Kapaklı Site Spor, Kapaklı derbisinde Kapaklıspor ile üçüncü haftada karşı karşıya geldi. Kapaklı derbisini Kapaklı Site Spor baştan sona üstün bir oyunla 6-1 kazandı.
İlk iki haftada kötü sonuçlar alan Büyük Yoncalı Spor, Çerkezgücü Spor’a konuk oldu. Büyük Yoncalı Spor büyük çekişmeye sahne olan maçta müsabakayı 4-3 kazanmayı başardı.
Grupta Tekirdağ Marmara Spor, 3. haftayı BAY geçti.

Kaynak: İlkay Danacılar