Oldukça çekişmeli maçlara sahne olan turnuvayı Last Dance takımı dördüncü, Novatos takımı üçüncü, Vipers takımı ikinci olarak tamamlarken, turnuva şampiyonu ise Zurnacılar takımı oldu.

2. Amatör Play-Off’ta 3. hafta tamamlandı 2. Amatör Play-Off’ta 3. hafta tamamlandı

Baro Başkanı Av. Egemen Gürcün tarafından turnuvanın kapanış konuşmasının yapılmasının ardından turnuvada başarı elde eden futbolcu ve takımlara ödül takdimine geçildi. 
Turnuva boyunca gerçekleşen maçlarda emek sarf eden hakemlere Tekirdağ Barosu Disiplin Kurulu Üyesi Av. Ahmet Rahman Metin tarafından plaket takdim edildi. 
Turnuvanın en değerli oyuncusu seçilen Av. Tarık Öztürk’e ödülü Tekirdağ Barosu Disiplin Kurulu Başkanı Av. Barış Aktaş tarafından, turnuvada gol kralı olan Av. Murat Can ve Av. Onur Kurcak’a ödülü TBB Delegesi Av. Ertürk Karakaş tarafından, dördüncü olan takım Last Dance’a ödülü Yönetim Kurulu Üyesi Av. Harun Özmen tarafından, üçüncü olan Novatos takımına kupası Yönetim Kurulu Üyesi Av. Ertuğ Görkem Varol tarafından, İkinci olan Vipers takımına kupası TBB Delegesi Av. Sedat Tekneci tarafından ve turnuva şampiyonu Zurnacılar takımına şampiyonluk Kupası Baro Başkanı Av. Egemen Gürcün tarafından takdim edildi.

Kaynak: İlkay Danacılar