Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hayata geçirilen Tedarikçi Günleri programında geçen günlerde ön görüşmelerini gerçekleştiren üretici firmalar, B/S/H/ satın alma yetkilileri ile ilk B2B görüşmelerini gerçekleştirdi.
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirilen görüşmeye; B/S/H/ satın alma birim yetkilileri Betül Önder, Ozan Hazır, Nilay Akçal Erusta, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası ilgili üyeleri katıldı. 
İlk görüşmeleri çevrimiçi gerçekleşen ve gerekli şartları taşıyan üyeler, yüz yüze görüşmelere davet edildi. 
Ara ürün temini gerçekleştiren firmalar, birebir iletişim ile kendilerini, firmalarını üretim kapasitelerini ve vizyonlarını anlatma imkanı buldu.

Çerkezköy bayramlaştı Çerkezköy bayramlaştı

GÜÇLÜ TEDARİK ZİNCİRİ KURULACAK

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin, yaptığı açıklamada, Tedarikçi Günleri Programı’ndan bahsetti. 
Çetin,  “Bölgemizde güçlü tedarik zincirini hayata geçirerek hem KOBİ’lerimizi güçlendirmeyi hem de ana sanayicimizin ilk tercihlerini kendi bölgesinden yapmasını hedefliyoruz. Bu vesileyle onlar da birçok gider kaleminde düşüş sağlayabilecek. Hem üyelerimiz hem  bölgemiz kazanacak” dedi. 
Ahmet Çetin, tedarikçi günleri programının devam edeceğini belirterek, “B/S/H/ Türkiye ve katılan üyelerimize teşekkür eder, gerçekleşen görüşmelerin hem kendilerine hem de bölgemize hayırlı sonuçlar getirmesini dileriz.  Bölgemizde güçlü tedarik zincirinin kurulması hedefiyle başlanan projemiz, ana sanayicilerimiz ve ara ürün üreten firmalarımızın katılımlarıyla devam edecek” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi