Tekirdağ 2.Amatör Küme play-off grubunda oynadığı dört karşılaşmada üç galibiyet bir beraberlik alarak 10 puanla 1. Amatör Küme’ye yükselen Taşkıranlar Samsungücüspor yeni sezon öncesi kadrosunu şekillendirmeye devam ediyor.

Yeni sezonda Teknik Direktör Furkan Aşık ve Yardımcı antrenör Sezer Karagöz ile anlaşan Taşkıranlar Samsungücü transfer bombalarını bir bir patlatmaya devam ediyor.
Taşkıranlar Samsungücüspor ilk olarak iç transferde Barış Cihangir, Enes Işın, Sinan Sarı, Eray Turan, Ferdi Biçer ve Fırat Aşık ile yeni sezonda anlaşmaya varmıştı.
Dış transferde de çalışmalarını sürdüren Taşkıranlar Samsungücüspor ilk olarak başarılı futbolcu Emre Kaymaz’ı renklerine bağlamıştı. Toplam 8 oyuncu ile sözleşme imzalayan Kapaklı ekibi yeni sezonda da şampiyonluğu hedefliyor. Taşkıranlar Samsungücü yeni sezon öncesi tecrübeli oyuncu Nusret İşar, Murat Bilek, Yağız Batur, Berke Oktopçu, Mert Torun, Muhammed Karakaş, Cahit Ergün ile sözleşme imzalamıştı. Son olarak Mehmetcan Yiğit ile sözleşme imzalayan Kapaklı ekibi şampiyonluğu hedefliyor.   

Edirnespor 4 oyuncu ile daha anlaştı Edirnespor 4 oyuncu ile daha anlaştı

‘‘TEKNİK HEYET DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR’’
Taşkıranlar Samsungücüspor Kulübü Başkanı Mustafa Taşkıran “Yeni sezon öncesi teknik heyetimizin raporu doğrultusunda transferlerimize başladık. Tekirdağ liglerinde adlarını duyurmuş tecrübeli oyuncuları kadromuza kattığımız için mutluyuz. Önümüzdeki günlerde de transfer çalışmalarımız devam edecektir. Yeni sezonda hedefimiz 1.Amatör Küme’de de şampiyon olup Süper Amatör Lige yükselmektir. Yeni transferlerin oyuncularımıza ve kulübümüze hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: İlkay Danacılar