Eski Fenerbahçeli, Çorluspor 1947’de Eski Fenerbahçeli, Çorluspor 1947’de

Tekirdağ 2.Amatör Küme play-off grubunda oynadığı dört karşılaşmada üç galibiyet bir beraberlik alarak 10 puanla 1. Amatör Küme’ye yükselen Taşkıranlar Samsungücüspor yeni sezona iddialı hazırlanıyor.

Yeni sezon öncesi Teknik Direktör Furkan Aşık ve Yardımcı antrenör Sezer Karagöz ile anlaşan Taşkıranlar Samsungücü transfere de hız verdi. 
İlk olarak iç transferde imzalar atıldı. Taşkıranlar Samsungücüspor Barış Cihangir, Enes Işın, Sinan Sarı, Eray Turan, Ferdi Biçer ve Fırat Aşık ile yeni sezonda anlaşmaya vardı.
Dış transferde de çalışmalarını sürdüren Taşkıranlar Samsungücüspor ilk olarak başarılı futbolcu Emre Kaymaz’ı renklerine bağladı. Toplam 8 oyuncu ile sözleşme imzalayan Kapaklı ekibi yeni sezonda da şampiyonluğu hedefliyor. Taşkıranlar Samsungücü yeni sezon öncesi tecrübeli oyuncu Nusret İşar, Murat Bilek, Yağız Batur, Berke Oktopçu, Mert Torun, Muhammed Karakaş, Cahit Ergün ile sözleşme imzaladı.

‘‘HEDEFİMİZ YENİ SEZONDA DA ŞAMPİYONLUK’’
Taşkıranlar Samsungücüspor Kulübü Başkanı Mustafa Taşkıran trasferler ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yeni trasferlerin camiaya hayırlı olmasını dilediğini ifade eden Başkan Taşkıran; “Yeni sezon öncesi teknik heyetimizin raporu doğrultusunda transferlerimize başladık. Tekirdağ liglerinde adlarını duyurmuş tecrübeli oyuncuları kadromuza kattığımız için mutluyuz. Önümüzdeki günlerde de transfer çalışmalarımız devam edecektir. Yeni sezonda hedefimiz 1.Amatör Küme’de de şampiyon olup Süper Amatör Lige yükselmektir. Yeni transferlerin oyuncularımıza ve kulübümüze hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: İlkay Danacılar