1-2-3-4 Temmuz 2024 tarihleri arasında Malkara’da düzenlenen basketbol turnuvası basketbolseverlere keyifli anlar yaşattı.

Tekirdağ Gücüspor gücünü gösterdi Tekirdağ Gücüspor gücünü gösterdi

Malkara Belediyesi desteğiyle düzenlenen turnuvada heyecan seviyesi hiç düşmezken takımlar şampiyon olmak için kıyasıya mücadele etti.

‘‘SPORCUYA DESTEK VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ’’
4 gün boyunca süren ‘Takımını Kur Sahaya Çık 5. Geleneksel Basketbol Turnuvası’ sonrası ödül töreninde konuşan Malkara Belediye Başkanı Nergiz Karaağaçlı Öztürk basın mensuplarına yaptığı açıklamada; ‘‘4 yıldır düzenlenen ve geleneksel hale getirdiğimiz ‘Takımını Kur Sahaya Çık Basketbol Turnuvası’nın 5’incisini Dr. Sadık Ahmet Parkı Basketbol Sahasında düzenlenen etkinliklerle gerçekleştirdik.Takımını Kur Sahaya Çık 5. Geleneksel Basketbol Turnuvası, sporun ve rekabetin yanı sıra dostluğun ve dayanışmanın da önemini bir kez daha ortaya koydu. Katılan tüm takımlar ve seyircilerle gelecek yıllarda yeniden bir araya gelmeyi ümit ediyor, turnuvaya katılan tüm sporculara emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonra ki süreçlerde de spora ve sporcuya destek vermeye devam edeceğiz.’’ dedi.

SPONSORLARA TEŞEKKÜR ETTİ
Takımını Kur Sahaya Çık 5. Geleneksel Basketbol Turnuvası’nda sponsor olan firmalara da teşekkür eden Başkan Nergiz Karaağaçlı Öztürk; ‘‘değerli sponsorlarımıza en içten teşekkürlerimi sunarım. Sizlerin katkıları olmadan bu muhteşem etkinliği gerçekleştirmemiz mümkün olmazdı. Özsoy Ticaret, Lastik Park, AR Zirai İlaç ve Tohum Atanur Deniz ve Rıdvan Uzan, Bereket Tarım Hüsnü Aydın, Abide Parkı Mehmet Avlaç, Şeref Dondurma, Yaman Peynircilik ve Ünal Peynircilik olarak sizler, sporun ve dostluğun önemini bir kez daha vurgulayan bu turnuvanın gerçekleşmesine büyük destek verdiniz. Sizlerin sağladığı desteğin, takımlarımıza ve sporcularımıza verdiği moral ve motivasyon, turnuvanın başarılı ve unutulmaz geçmesini sağladı. Her bir sponsorumuzun emeği ve katkısı, bu etkinliğin her anında hissedildi ve takdirle karşılandı. Gelecek yıllarda da sizlerle birlikte daha nice başarılı etkinliklere imza atmayı umuyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: İlkay Danacılar