Tekirdağspor Çerkezköy deplasmanına gidiyor Tekirdağspor Çerkezköy deplasmanına gidiyor

Cumhuriyet’in 100. yılı tüm ülkede olduğu gibi Tekirdağ’da da kutlanıyor. U14 Ligi’nde karşılaşma öncesi takımlar Türk bayrağı açarak poz verdi.
Takımlar mücadeleye şu kadrolarla çıktı: 
Süleymanpaşa Namık Kemalspor: 1. Can Akbaş, 2. Poyraz Şenyüz, 19. Kaan Yılmaz Sel, 15. Melik Elçik, 4. Mustafa Yağız Gezgen, 17. Umut Şan, 7. Muhammed Demir, Gürcan Darıcı, 9. Mehmet Aras Şan, 10. Çınar Tacı, 6. Onur Göroğlu
Kumbağspor: 1. Ali Burak Ünlü, 24. Doruk Kayra Metin, 30. Ekrem Göymen, 37. Yusuf Kaan Yaşın, 13. Altay Canbakış, 4. Bülent Çiftçi, 7. Yusuf Eren Aydemir, 38. Aytaç Elçi, 5. Emir Rüzgar Baydemir, 19. Ata Utku Özdil, 16. Yusuf Emre Erdem
MAÇTAN DAKİKALAR
Süleymanpaşa Namık Kemalspor maça golle başladı. 
2. dakikada Süleymanpaşa Namık Kemalspor Kaan Yılmaz Sel ile golü buldu. Ceza sahasına girer girmez yapılan vuruşta top ağlarla buluştu: 1-0.
13. dakikada Süleymanpaşa Namık kemalspor farkı 2’ye çıkardı. Kaan Yılmaz Sel uzaktan atılan şutu iyi takip etti ve kaleciden dönen topu filelere gönderdi: 2-0
27. dakikada Süleymanpaşa Namık Kemalspor sağ kanattan etkili geldi. Muhammed Demir sağ kanatta topla buluştu. Ceza sahasına girer girmez çektiği şut az farkla yandan dışarı gitti.
İlk yarı bu skorla sona erdi.
İkinci yarıya da istekli başlayan Süleymanpaşa Namık Kemalspor oldu. 37. dakikada Süleymanpaşa Namık Kemalspor Onur Göroğlu ile gole çok yaklaştı. Onur Göroğlu’nun çektiği şut, Kumbağspor kalecisi Ali Burak Ünlü’de kaldı.
39. dakikada Muhammed Demir sağ kanattan hızla geldi. Ceza sahasına giren Muhammed Demir şutunu çekti, top direkten geri geldi.
49. dakikada Süleymanpaşa Namık Kemalspor, Umut Şan ile gole bir kez daha çok yaklaştı. Umut Şan ceza sahasına girmeden yaptığı vuruş yandan dışarı gitti.
53. dakikada Süleymanpaşa Namık Kemalspor atağında Kaan Yılmaz Sel’in pasında oyuna sonradan giren Furkan Yıldız kaleci ile karşı karşıya kaldı. Furkan Yıldız’ın vuruşunu kaleci Ali Burak Ünlü kurtardı.
54. dakikada Süleymanpaşa Namık Kemalspor hızlı hücumunda Kaan Yılmaz Sel’in kaleci ile karşı karşıya yaptığı aşırtma vuruşta top filelere gitti: 3-0.
66. dakikada Süleymanpaşa Namık Kemalspor organize geldi. Ceza sahasında karambolden seken topa oyuna sonradan dahil olan Asil Turgut Ertaş ayağının dışıyla vuruşunu yaptı ve topu ağlara yollamayı başardı: 4-0.
Maçın son dakikalarında Süleymanpaşa Namık Kemalspor’da oyuna sonradan dahil olan bir başka isim olan Kaan Serkan Doğan ceza sahası dışından attığı harika golle skoru belirledi: 5-0.
Mücadele Süleymanpaşa Namık Kemalspor’un 5-0 üstünlüğü ile tamamlandı.
Geçtiğimiz günlerde sonuçları açıklanan U14 Milli Takım seçmelerine de katılmaya hak kazanan Süleymanpaşa Namık Kemalspor’da Kaan Yılmaz Sel oynadığı oyun ile yıldızlaştı.

Kaynak: İlkay Danacılar