Vergi ödemelerinde son gün 30 Kasım Vergi ödemelerinde son gün 30 Kasım

Atatürk Mahallesi’nde Süleyman Demirel Parkı içerisinde hizmete açılan Süleyman Demirel Sosyal Tesisi’nin hayırlı olmasını dileyen Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “İlçemize yeni bir sosyal tesisi daha kazandırmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm vatandaşlarımızı tesislerimize bekliyorum.” dedi.
Çetin, Atatürk Mahallesi Yıldız Caddesi ile Aynur Cadde’nin kesişiminde bulunan Süleyman Demirel Parkı içerisinde hizmete giren sosyal tesiste incelemelerde bulundu. İncelemelerin ardından tesis ve park içerisinde vakit geçiren vatandaşlarla bir araya gelen Çetin, vatandaşlarla sohbet ederek, taleplerini dinledi.
Kapaklı’da sosyal tesislerin sayısını artırmak için çalıştıklarını belirten Çetin, “Üstlendiğimiz sosyal belediyecilik anlayışı gereği vatandaşlarımızın huzurlu ve keyifli vakit geçireceği sosyal ve yaşam alanları oluşturmaya devam ediyoruz. Bülent Ecevit Parkı Sosyal Tesisi, Ali Baba Parkı Sosyal Tesisi, Kazak Gölü Kır Bahçesi ve Çamlık Sosyal Tesisi’nin ardından Süleyman Demirel Sosyal Tesisi’ni de hizmete açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hayırlı olmasını diliyor, tüm vatandaşlarımızı tesislerimize davet ediyorum” dedi.
Kapaklı Belediyesi iştirak şirketi KENTAŞ tarafından işletilen Süleyman Demirel Sosyal Tesisi, diğer sosyal tesislerde olduğu gibi vatandaşlara dört mevsim, aileleri ve sevdikleriyle kaliteli hizmet sunuyor. Her geçen gün çok sayıda vatandaşı ağırlayan tesisler, toplantı, doğum günü gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor.

Kaynak: Özge Ebecek