Çerkezköy’de bu yıl 5’incisi düzenlenen Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sanat Festivali kapsamında Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve 3 gün birbirinden zevkli ve çekişmeli maçlara sahne olan Streetball Turnuvası’na toplam 90 takım katıldı.

Minik Kızlar, Minik Erkekler, Yıldız Kızlar, Yıldız Erkekler, Genç Erkekler ve Büyük Erkekler olmak üzere 6 kategoride gerçekleştirilen Streetball Turnuvası, final müsabakaları ile sona erdi.

Çerkezköy Belediyesi Streetball Turnuvası’nda Minik Kızlar kategorisinde ‘Kaybol Yaa’ takımı 1’inci olurken; ‘Çerkezköy Kent Konseyi’ takımı 2’nci oldu. Minik Erkekler kategorisinde ise 1’inci ‘Çerkezköy Kent Konseyi’ olurken, 2’nci ise ‘4 Adam’ takımı oldu.

Tekirdağ U18 Ligi start aldı Tekirdağ U18 Ligi start aldı

Yıldız Kızlar kategorisinde 1’inci ‘Ne Oluyo Yaa’ takımı olurken, 2’nci ‘Net Pozitif’ takımı oldu. Yıldız Erkekler kategorisinde ‘Çerkezköy Kent Konseyi Basketin Yıldızları’ takımı  1’inci, ‘Caption’ takımı 2’nci oldu. Genç Erkekler kategorisinde 1’inci ‘Foodie Craft’ takımı, 2’inci ‘Riziko’ takımı oldu. Büyük Erkekler kategorisinde 1’inci ‘Gerçek Kara Delik’ takımı olurken, ikinci ‘Bal Kaymak’ takımı oldu. Ayrıca düzenlenen 3’lük yarışmasının şampiyonu Salih Erbay oldu.

Muhabir: Zehra Kıyıcı