Sanayi kaynakları daha verimli kullanılacak Sanayi kaynakları daha verimli kullanılacak

Türkiye’de 90’ların en çok izlenen çizgi filmlerinden Şirinler karakterleri bir kereye mahsus olmak üzere Tekirdağ’da çocuklarla buluşmaya hazırlanıyor.
Saygın Sanat Organizasyon tarafından sergilenecek 40 dakikalık Şirinler Müzikali 21 Ekim Cumartesi günü saat 13:00 ve 14:30 seanslarında Namık Kemal Üniversitesi Saray Yüksekokulu Konferans Salonu’nda çocuklara ve velilere kaliteli vakit sunacak. 

a4e54d0f-8d09-4b06-802c-d6dd8833bbd8
Tiyatroda Şirin Baba usta şirinin yardımıyla, şirinmetreyi icat edecek.  Şirinmetre çalıstığı sürece tüm şirinler diyarını şirinlik kaplayacak ve kötü kalpli Gargamel de bu şekilde hiç bir şirine zarar veremeyecek. Arkadaşlığın ve yardımlaşmanın konu alındığı bu oyunda Şirin Baba’nın üstün zekası ile iyilik yine kazanacak.
Belçikalı çizer Pierre Culliford'un oluşturduğu çizgi roman ve animasyon dizisinin karakterleri; Şirin Baba, Şirine, Gözlüklü Şirin, Usta Şirin, Hayalci Şirin, Somurtkan Şirin, Aşçı Şirin, Güçlü Şirin, Süslü Şirin, Şakacı Şirin, Tembel Şirin, kötü kalpli büyücü Gargamel ve kedisi Azman hem yetişkinlere çocukluğunu anımsatacak hem de onların çocuklarını şirin çileği kokulu minik köyleri ile tanıştıracak.
Saygın Sanat Organizasyon, Şirinler’i görmek isteyen yetişkinleri kendi sosyal medya hesaplarından çekişle katılmaya davet ediyor. Çekiliş ile 3 veliye ücretsiz veli giriş bileti hediye edilecek. Çekiliş sonuçları ise 20 Ekim Cuma günü saat 24:00’da @sayginsanat sayfasının hikaye kısmında paylaşılacak.

Kaynak: Özge Ebecek