Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Ligi'nin ilk maçında Kapaklı Sitespor takımı Kapaklı ÇOSB Kapalı Spor Salonu’nda Edirne temsilcisi Edirne Çarşıspor'u ağırladı.
Edirne Çarşıspor karşısında Kapaklı Sitespor setleri 25-6, 25-9 ve 25-5 kazandı.
Kapaklı Site Spor Baş Antrenörü Alper Kemal Kaygusuz, setleri farkla kazanan oyuncuların rakibine her sette büyük üstünlük sağladığını belirtti.

0b7551d6-0cfb-4388-8310-0624172be83e

“Yüzyılın Hikayesi” fotoğraflarla anlatıldı   “Yüzyılın Hikayesi” fotoğraflarla anlatıldı  

GALİBİYETİ SILA’YA ARMAĞAN ETTİLER

Takımlarını destekleyen tüm taraftarlara teşekkür eden Kaygusuz, galibiyeti maçlarını izlemeye gelen down sendromlu Sıla Velioğlu'na hediye etti. Maç sonunda takım oyuncuları ve Velioğlu galibiyeti oyun oynayarak kutladı.
Kapaklı’da yaşayan down sendromlu 20 yaşındaki Sıla Velioğlu'nun voleybol takımıyla antrenmana çıkma hayali belediyenin organizasyonuyla gerçeğe dönüşmüştü. Spora ilgi duyan Sıla'nın ailesi kızlarının hayalini Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin ile paylaşmış, Çetin, telefonda görüştüğü Sıla’ya, “Senin sporu çok sevdiğini, bizim voleybol takımımızı takip ettiğini ve antrenmana katılmak istediğini öğrendik. Sporcularımız da seni çok merak ediyor. Misafirimiz olur musun? Onlar da seni çok merak ediyorlar. Güzel zaman geçiririz. Davetimizi kabul eder misin? ” diye sormuş, Sıla da bu daveti kabul etmişti.

3d05614a-ba81-4348-b835-7a72fb15a84b
Çetin'in talimatıyla doğum gününe denk getirilen organizasyonda Sıla, Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Ligi’nde mücadele eden Kapaklı Site Spor antrenmanına davet edilmişti.
Kadın sporcuların antrenmanına katılan Sıla, burada voleybolcu Hazal tarafından karşılanmıştı. 
DOĞUM GÜNÜ DÜZENLENMİŞTİ
Ertesi gün belediye ekipleri Sıla’yı araçla evinden alarak doğum gününün kutlanacağı salona getirmişti. Burada doğum günü pastası kesilmiş ve eğlence düzenlenmişti. Belediye Başkanı Mustafa Çetin ile oynayan Sıla, hayatı boyunca unutamayacağı güzel anılarla dolu mutlu bir gün yaşamıştı.

Kaynak: İlkay Danacılar