Karlar Ülkesi’nin geleneksel meyve festivali bu kez çok daha özel ve eğlenceli bir şekilde gerçekleşecek. Bu büyülü macerada, sevilen karakterler Shrek ve Olaf, doğanın dengesini korumak ve meyve festivalini unutulmaz kılmak için bir araya gelecek.

İkisi meyve festivali hazırlıkları için Kraliçe Elsa ile Prenses Anna’ya yardım edecek. Tabii bütün bu süreçte başlarına neler gelecek? Bu macerada en güzel meyveli pastayı kim yapacak ve büyük ödülü kim kazanacak? Olaf mı? Yoksa sevimli dev Shrek mi? Çocuklar için oldukça eğlenceli ve eğitici olan oyun eğlendirirken, ağaçların, kitap okumanın, süt içmenin faydalarını, nezaket  kurallarını,dostluk ve arkadaşlık kavramının önemini öğretecek.

Oyun 15 Ekim Pazar günü 13.00, 14.30, 16.00 seanslarında Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’nde (Büyük Salon)  çocuklarla buluşacak.

50 dakika sürecek olan çocuk tiyatrosu Siyah Beyaz Tiyatro Yapım tarafından gerçekleştirilecek. Biletler BİLETİX ,BİLETİNİAL, BUBİLET ve Oyun Günü Gişe'den temin edilebilecek.

Aralık, kültür ayı olacak Aralık, kültür ayı olacak

Tiyatro gününden önce bazı okul önlerinde ve okullarda oyunun boyamalı broşürleri dağıtıldı. Bu broşürler indirim bileti olarak kullanılabiliyor.

İndirim broşürü ile gelenler için bilet fiyatları;

İndirimli çocuk bileti : 120

Yetişkin bileti : 150 TL

Kaynak: Özge Ebecek