Kapaklı’ya su müjdesi Kapaklı’ya su müjdesi


Atatürk Kültür Merkezi’nde üç seans halinde sahnelenen ‘’Benim Güzel Pabuçlarım’’ adlı çocuk tiyatrosunu çocuklarla birlikte seyreden Belediye Başkanı Mustafa Çetin, tüm çocukları ara tatil şenliğine davet etti.
Kültür alanında yaptığı çalışmalarla toplumun her kesimine ulaşmaya çalışan Kapaklı Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü, tiyatro ve sinema etkinlikleriyle öğrencilere keyifli bir ara tatil yaşatacak. Atatürk Kültür Merkezi’nde ücretsiz düzenlenecek ara tatil şenliği “Benim Güzel Pabuçlarım’’ adlı çocuk tiyatrosunun sahnelenmesiyle başladı. 3 seans halinde sahnelenen oyuna çocuklar ve velileri yoğun ilgi gösterdi.
ETKİNLİKLER DEVAM EDECEK
Etkinlikler 14 Kasım Salı günü “Arı Maya 2 Bal Oyunları” adlı çocuk sinemasının gösterimi ile devam edecek. 15 Kasım Çarşamba günü ise “Küçük Prens ve Çiçek” adlı çocuk tiyatrosu sahnelenecek. Ara tatil şenliği 16 Kasım Perşembe günü “Blinky Bill Kahraman Koala” adlı çocuk sinemasının gösterimi ile sona erecek. Ücretsiz olarak düzenlenecek tüm etkinlikler saat 13.00, 15.00 ve 17.00 olmak üzere 3 seans halinde çocuklarla buluşacak.

Kaynak: Özge Ebecek