Ramazan bitti, ışıklar söndü Ramazan bitti, ışıklar söndü

Tekirdağ Valisi Recep Soytürk ve eşi Nurdan Soytürk,  Marmaraereğlisi Özel Eğitim Merkezi Komutanlığında İl Jandarma Komutanlığı personeli, şehit aileleri ve gaziler ile iftar yaptı.
İl Jandarma Komutanlığı tarafından düzenlenen iftar programına Vali Soytürk ve şi Nurdan Soytürk’ün yanı sıra Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ahmet Uğurlu, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin, Marmaraereğlisi Kaymakamı Gökhan Gürbüzerol, Süleymanpaşa Kaymakamı Mustafa Güler, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ahmet Çetin, Marmaraereğlisi Özel Eğitim Merkezi Komutanı Topçu Binbaşı Mustafa Geyik,  İl Jandarma Komutanlığı personeli,  şehit aileleri ve gaziler katıldı.
Programda konuşan Vali Soytürk, mübarek ramazan ayının son haftasına girildiğini anımsattı. 
Bugün 3. defa şehit aileleri ile iftar açtıklarını anlatan Soytürk, şöyle konuştu:
“İlk önce Sayın Paşamız bizi misafir etti. Güzel bir iftar yemeği oldu. Teşekkür ederiz. Bugün iftar yemeğinin sahibi Jandarma Komutanımız. Huzurlarınızda kendilerine teşekkür ediyorum. Devletimizin, askeriyemizin böyle bir imkanı var. Bu imkanlar içerisinde birlikte olmaktan çok mutluyuz. Yakın bir tarihte bayrama inşallah ulaşacağız. Şimdiden bayramınızı kutluyorum. Şehitlerimize ve ahirete intihal etmiş gazilerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Hepinize saygılar sunuyorum.”

Kaynak: Haber Merkezi