Edirnespor sezonu 23 Temmuz’da açacak Edirnespor sezonu 23 Temmuz’da açacak

Tekirdağ 1. Amatör Küme’de mücadele eden  Misinlispor takımı normal sezonu grubunda şampiyon olarak tamamladı. Tekirdağ Süper Amatör Küme’ye yükselebilmek için Play – Off maçlarına katılacak olan mavi – beyazlılara şampiyonluk kupasını Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel verdi.
Sporun ve sporcunun dostu kimliği ile bilinen ve takım sporları dışında Ergene’yi temsil eden bireysel sporcuları da sürekli destekleyen Yüksel, Tekirdağ 1. Amatör Küme C Grubu’nu şampiyon olarak tamamlayan Misinlispor’u gruptaki son maçında da yalnız bırakmayarak karşılaşma öncesi düzenlenen kupa törenine katıldı.
“DESTEĞİMİZ SÜRECEK”
Tekirdağ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (Tekirdağ ASKF) Başkanı Ersan Karamehmetoğlu ile şampiyon takıma kupasını veren Yüksel, “Temsilcimiz Misinlispor’un elde ettiği başarıdan ötürü kulüp başkanı ve yöneticilerini, teknik heyeti, tüm sporcuları ve mavi – beyazlı renklere gönül veren sporseverleri tebrik ediyorum. Desteğimiz bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da devam edecek. Play – Off turunda da başarılı olarak şampiyonluğu taçlandıracaklarına yürekten inanıyorum” dedi.
Başkan Yüksel, Ergene Belediyesi olarak amatör spor kulüplerine malzeme desteğinin yanı sıra her yıl meclis kararı ile maddi destekte de bulunduklarını ve bu desteklere devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Kaynak: İlkay Danacılar