Usta oyuncu Oya Başar’ın ve başarılı oyuncu Ebru Kural’ın muhteşem performansı ile, kendinizden çok şey bulacağınız bir kahkaha tufanına hazır olun.
90 dakika sürecek olan ve tek perde sergilenecek olan komedi türündeki Plastik Aşklar 25 Kasım Cumartesi günü saat 20.00’de Tekirdağ Yahya Kemal Kültür Merkezi’nde tiyatroseverlerin karşısında olacak. 
Orçun Ucal’ın yönettiği Plastik Aşklar’ın konusu:
Kendinizle ne kadar barışıksınız ya da küs?…Hiç düştünüz mü içinizdeki terk edilişin tuzağına? Plastik Aşklar, tıpkı yaşadığımız zamandaki aşklar gibi… Bu yapaylıkla dalga geçebildiniz mi? Gittiğiniz her ortamda, hayatın en ortasında yüzünüze iliştirdiğiniz bir Mona Lisa gülüşüyle sıyrılabildiniz mi tüm olumsuzluklardan, aşktan, sevdadan? Bir tarafta eğitimli, kültürlü, hayatla eğlenebilen, avam ama bir o kadarda alaturka bir kadın, diğer tarafta çekingen, kendini savunmaktan korkan, geleneklerden bihaber saf bir kadın…Mayıs ayı, Hıdırellez günü, doğa uyanmaya baharı getirmeye hazırdır. Farklı geçmişlerden, farklı serüvenlerden gelen bu iki kadın kendi baharlarını, karşılaştıkları bu gecede acaba neye evirecekler. Ödüllü komedi oyunu ''Plastik Aşklar'' seyirciye unutamayacağı dakikalar vadediyor. 
Kuzey Organizasyon tarafından sergilenecek olan Plastik Aşklar’ın bilet satışı başladı.300 liradan satılan biletler kısa süre içinde yüzlerce sattı. Oyun için yaklaşık 60 kişilik yer kalmış bulunuyor. Biletler biletinial.com’da

Editör: Trakya Gazetesi