Ekranların ve sahnelerin sevilen isimleri Rüştü Onur Atilla, Özgün Bayraktar ve Doğan Akdoğan‘ın rol aldığı bu romantik komediyi başarılı yönetmen Mert Öner yönetiyor.

Yılların su gibi akıp geçtiği On Yıl Sonra; seyircisini geçmiş ve gelecek arasında kahkahalı bir zaman yolculuğuna çıkarırken zaman zaman bu yolculukta duygusal molalar da veriyor.

Çorlu’ya okul müjdesi Çorlu’ya okul müjdesi

İzleyeceğiniz tiyatro sizleri şu sorularla karşı karşıya bırakıyor:

On yıl öncesine gidebilseniz neyi değiştirirsiniz?
Peki ya on yıl sonrası için hayaliniz ne?
Mutluluk ne? Sadece mutsuz olmamak mı?
On Yıl Sonra’nın konusu ise şöyle: “Bir akşam yemeği. Bir çift ve eski bir dost. 10 yıl sonra bir ilk buluşma. Rollerin sürekli yer değiştirdiği, geçmiş, şimdi ve gelecek arasında gezinen bir kovalamaca. Tatlıya kadar tatlıya bağlanmaya çabalanan bir aşk masalı. Aşkın, ilişkilerin, dostluğun, egoların, kendi elimizle kendimizi rutinlere hapsedişimizin ve mutluluğun peşinde bir komedi.
Bu garip, şaşırtıcı, cazibeli akşam yemeği masasına bir sandalye de siz çekip tatlıya kadar kendi hikayenizin izini sürmeye var mısınız?
Tek perdelik oyun “On Yıl Sonra” 24 Aralık Pazar günü 20.30’da Çorlu Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda Fatih Aydın Yapım organizasyonuyla sahnelenecek.
Biletler internet üzerinden 330 TL’ye satılmaya başlandı.

Kaynak: Özge Ebecek