Vahap Akay, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen çelenk törenine katıldı.
Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen törende Çerkezköy Kaymakamı Nazmi Günlü, Belediye Başkan yardımcıları Enver Bayram, Nedim Yılancı, Levent Yıldırım ve Esengül Güven, Türkiye Muhtarlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Tahsin Akgün ve mahalle muhtarları, siyasi parti temsilcileri, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile STK temsilcileri katıldı.

Program kapsamında Türkiye Muhtarlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Tahsin Akgün tarafından Muhtarlar Günü dolayısıyla Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu. 
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından muhtar Tahsin Akgün tarafından günün anlam ve önemine dair konuşma yapıldı.

HALKIN GÖZÜ KULAĞISINIZ

Muhtarların, demokrasinin ilk basamağı ve halkın gözü kulağı olduğunu belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Biz, hizmet anlayışımız içinde muhtarlarımızı kamu yönetimini paylaştığımız mesai arkadaşlarımız olarak görüyoruz. Yaşadığımız şehri daha ileriye taşımak için muhtarlarımızla birlikte gece gündüz çalışıyoruz. Hemşerilerimizle hizmet yolunda hep beraber yürümek umuduyla Muhtarlar Günü’nü kutluyor, tüm muhtarlarımıza hizmetlerinde üstün başarılar diliyorum” dedi.

Editör: Trakya Gazetesi