"Geleneğimiz Geleceğimiz" "Geleneğimiz Geleceğimiz"

Instagram’dan paylaştığı sempatik, samimi ve komik videolarla milyonların kalbine taht kuran Gökhan Ünver, 12 Ekim Perşembe akşamı 20.00’de Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceği stand-up gösterisiyle sevenleriyle buluşacak.
Sesi, mimikleri, konu seçimi, kurgusu ve doğallığı ile izleyenlerin kendinden bir parça bulduğu 37 yaşındaki Gökhan Ünver’in Instagram hesabında 3 milyona yakın takipçisi bulunuyor. Videolarında yurdum insanını yansıtan mini hikayeleriyle uzun süredir kitlelerin dikkatini çeken Gökhan Ünver, bu kez sahnede güncel problemleri mizahla harmanlayıp yüzleri güldürecek.
Gökhan Ünver kimdir?
27 Şubat 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Gökhan Ünver 37 yaşında ve balık burcu. Annesi Trabzonlu babası ise Amasyalı olan Gökhan Ünver İstanbul’da büyüdü. İlk işi reklamcılık olan Gökhan Ünver sosyal medyada yayınladığı videolar büyük ilgi görünce bu işe yönelmeye karar verdi. Şu anda pek çok ayrı salonda sahne alan Gökhan Ünver’in stand-up gösterileri büyük ilgi görüyor. Evli ve 1 çocuk babası olan Gökhan Ünver, eşi ve çocuğunu sosyal medya hesaplarından paylaşmamayı tercih ediyor. Özellikle Instagram platformunda oldukça popüler olan Gökhan Ünver, @gokhanunver kullanıcı adlı hesabından kitlelere sesleniyor.

Kaynak: Özge Ebecek