Süleymanpaşa Belediye Konservatuvarı 2023-2024 mezunları, Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle mezuniyet belgelerini aldılar. Yeni mezun sanatçı adaylarına belgelerini Süleymanpaşa Belediye Başkanı Volkan Nallar ve Belediye Başkan Yardımcısı Emin Benan Utku takdim etti.
Mezuniyet töreninde konuşan Volkan Nallar, sanata gönül vermiş gençlere bundan sonraki hayatlarında başarılar dilerken, bu yolda evlatlarını destekleyen ailelere ve gençlerin kaliteli sanat eğitimi almalarını sağlamak için çalışan öğretmenlere de teşekkür etti.
GÖSTERİ BEĞENİ TOPLADI 
Mezuniyet töreninin yanı sıra Süleymanpaşa Belediye Konservatuvarının yılsonu gösterisi de ilgi gördü. Her yaştan konservatuvar öğrencisinin, yeteneklerini ve eğitimleri boyunca öğrendiklerini sergiledikleri yılsonu gösterisi, konserler, enstrüman icraları, halk oyunları ve bale gösterileri ile
salonu dolduran yüzlerce sanatsever tarafından dakikalarca alkışlandı.

Evcil hayvanı olanlara müjde! Evcil hayvanı olanlara müjde!

ENSTRÜMANLAR SERGİLENDİ
Süleymanpaşa Belediye Konservatuvarı bünyesinde eğitim veren bölümlerden biri olan Çalgı Yapım Teknolojileri Bölümünün yılsonu sergisi de gösteriyi izleyenlerin uğrak noktalarından biri oldu. Sergide yıl boyunca öğrencilerin ürettikleri enstrümanlar sergilendi.

Kaynak: Haber Merkezi