Belediye ve TSO iş birliği içinde olacak Belediye ve TSO iş birliği içinde olacak

Maşa ile Koca Ayı: Sonsuz Eğlence filmi, Maşa ile Koca Ayı'nın bir düğünden yılbaşı tatiline uzanan maceralarını anlatıyor.
Koca Ayı uzun yıllardan sonra ilk kez konforlu evinden ayrılır ve hayalini kurduğu hedefine ulaşmak için kendisini büyük bir şehrin sosyal yaşamının merkezinde bulur. Şimdi o bir düğün fotoğrafçısı ve Maşa ise onun asistanı! Elveda, ciddi törenler! Sonrası mı? Yeni yıla sayılı günler kala yılda yalnızca bir kez bir araya gelen, Oniki Ay adlı doğanın büyülü koruyucularıyla tanışabilirsiniz. Koca Ayı ve diğer orman sakinleri unutulmaz bir tatile hazırlanırken Maşa, Buzların Lordu küçük Ocak ile tanışır.
Animasyon türündeki Maşa ile Koca Ayı: Sonsuz Eğlence Filmi 24 Kasım 2023 Cuma günü Çorlu TrendArena Alışveriş Merkezi’nin içindeki Cinemarine sinemasında olacak.
Çocuklar 75 dakika sürecek olan bu macerada Koca Ayı ve yaramaz Masha ile eğlenceli vakit geçirecek. Film 11:15-13:00-14:45-16:30-19:45 seanslarında çocukları ve çocuk kalan yetişkinleri sinema koltuklarına bekliyor.

Kaynak: Özge Ebecek